Дієтолог Оксана Чернишова розповіла, що потрібно враховувати при прийомі вітамінів.

Перш за все, лікар підкреслила, що вітаміни життєво необхідні організму. При цьому не кожен розуміє яку саме роль вони виконують, що стає благотворним грунтом для утворення навколо цієї теми безлічі міфів і стереотипів, придуманих фармакологами або тими, хто не розібрався в правильних дозуваннях, і тому не побачив бажаного результату.

Так, одна з найбільш поширених помилок полягає в думці про те, що можна виправити всі негативні наслідки шкідливих звичок за допомогою прийому комплексу вітамінів один раз на півроку.

“️Не можна по-швидкому пропити комплекс вітамінів і думати, що тепер все в порядку, що можна чекати півроку і тільки потім знову пропивати комплекс”, — говорить експерт.

Не слід також чекати швидких результатів від застосування біодобавок. Слід розуміти, що організм, засмічується роками швидко очистити не вийде.

Крім цього, важливо розуміти, що для кожної людини властива своя, індивідуальна, потреба в додатковому прийомі таких речовин. На неї впливають різні звички, рівень фізичної активності, харчування і спосіб життя в цілому.

При цьому, фахівець позначила, що потреба у вітамінах є у всіх людей. Для того, щоб визначити, які саме необхідні в кожному конкретному випадку, необхідний аналіз крові.

“Я закликаю спочатку поміняти свій спосіб життя, харчування, щоб надходило якомога більше корисних речовин в організм, і як доповнення додати БАДи і вітаміни”, — резюмувала дієтолог.