Лікар-дієтолог назвала найкращі продукти, які можна їсти під час менопаузи, щоб схуднути.

Оскільки у більшості жінок настає менопауза, їхній метаболізм уповільнюється, а це означає, що їм не потрібно споживати стільки калорій, скільки раніше. Дехто може захотіти використовувати менопаузу як можливість скинути непотрібні кілограми, пише Express.

Ось деякі продукти, які жінкам слід їсти, щоб допомогти їм схуднути під час менопаузи, а деяких слід уникати.

Найкращі продукти під час менопаузи

Кальцій дійсно важливий не тільки для тих, хто переживає менопаузу, але й для харчування людей загалом. Продукти, багаті на кальцій, допомагають зміцнити кістки та підтримувати їх здорове функціонування.

Грецький йогурт – здорова альтернатива сніданку чи обіду. Він багатий кальцієм і білком, а також підтримує здоров’я кишечника та здорову статуру.

“З’єднайте його зі свіжими фруктами та горіхами (особливо мигдалем), щоб отримати смачне, освіжаюче та корисне поєднання. Говорячи про мигдаль, він є гарним джерелом клітковини та білка”.

Читайте також:  Названо продукт, який знизить ризик серцево-судинних захворювань

Клітковина допомагає регулювати рух кишечника, знижує рівень холестерину і допомагає контролювати рівень цукру в крові. Мигдаль також може похвалитися відмінним співвідношенням клітковини та калорій та допомагає довше відчувати ситість.

Листові зелені овочі необхідні здорового харчування, спрямованого поступове зниження ваги.

“Зокрема, шпинат – це суперпродукт, який є одним із найкращих джерел магнію – життєво важливого мінералу, необхідного для низки функцій організму, а також для зниження рівня стресу та занепокоєння”.

Капуста та листова капуста – ще дві універсальні листові овочі, які ви можете включити у свій шлях до зниження ваги.

Нежирні білки, такі як курка, яйця, сочевиця, кіноа та тофу, – це продукти, які допоможуть схуднути під час менопаузи.

Читайте також:  Люди з гіпертонією стають схильні до діабету

“Всі ці продукти гарантовано змусять вас почуватися ситими довше, а також підвищать споживання білка”.

Контроль порцій

Відчуття ситості протягом тривалого часу – відмінний спосіб переконатися, що ви не переїдаєте, що є дуже поширеною причиною збільшення ваги. Контроль порцій – чудовий спосіб контролювати споживання калорій. Часто психологічні прийоми, такі як використання тарілок меншого розміру, допомагають вам їсти менше, не помічаючи при цьому почуття голоду.

Стимулювання метаболізму, видалення відходів організму та природне придушення апетиту – ось кілька причин, чому вживання води є таким важливим аспектом схуднення. Намагайтеся випивати 1-2 літри на день або більше, якщо ви інтенсивно тренуєтеся.

Рух

Поряд з додаванням цих продуктів до раціону рекомендується проходити 10 000 кроків на день – це чарівне число, необхідне для схуднення та ведення здорового способу життя. Хоча це ідеально, воно може бути досяжно не для всіх з ряду причин. Однак будь-яка кількість прогулянок краща, ніж нічого.

Читайте також:  Перші ознаки деменції у мовленні людини

Приймайте більш здорові рішення, наприклад, по можливості піднімайтеся сходами, і поступово ви почнете бачити покращення.

Алкоголь та кофеїн

Можливо, це не та новина, яку ви хотіли почути, але надмірне вживання алкоголю під час менопаузи не допоможе схуднути. Алкоголь може порушити сон (важливий час для схуднення) та додати зайві калорії у ваш раціон.

“Кофеїн можуть посилити припливи. Жінкам не обов’язково повністю відмовлятися від кави та алкоголю, але слід пити і те, й інше у помірних кількостях”.

Розумне споживання має бути прийнятним для більшості людей, але дехто може помітити, що вплив кофеїну та алкоголю погіршує симптоми менопаузи.