З настанням холодів простудні захворювання зустрічаються все частіше, проте існують дуже прості і ефективні способи, які захищають від даного виду хвороб. Про те, які методи можна використовувати, розповів дієтолог Майкл Мослі.

На першому місці топ-5 виявився спів. Лікар рекомендує виконувати музичні композиції в будь-який час і в будь-яких умовах. Співати можна по дорозі додому в автомобілі, під час прибирання або за приготуванням вечері. Ефект від вокалу підтвердило дослідження, яке провели фахівці Франкфуртського університету. У добровольців, які виконували композиції протягом години протягом тижня, в аналізах крові виявився більш високий рівень імуноглобуліну А, покликаного боротися з інфекціями і благотворно впливає на рівень гормону стресу.

Читайте також:  Звичка не прати новий одяг небезпечна

На другому місці рейтингу опинився теплий шарф. За словами медика, справа в тому, що бактерії і віруси швидше розмножуються в холодному середовищі. Якщо ж ніс і горло знаходяться в теплі, шансів у цих небезпечних мікроорганізмів майже немає. Крім того, доктор рекомендував якомога більше часу проводити на свіжому повітрі. Гуляти потрібно повільно і розмірено, можна використовувати палиці для скандинавської ходьби. Перебування на свіжому повітрі приводить в тонус імунну систему, а також допомагає швидше заснути і позитивно впливає на якість сну.

Далі йде рекомендація більше пити. За словами доктора, в приміщеннях слизова, що вистилає дихальні шляхи, починає висихати, тому мікроби в неї легше проникають. У день потрібно випивати близько двох літрів води. Можна використовувати правило: на один прийом їжі і після кожної чашки кави або чаю потрібно вжити склянку води.

Читайте також:  Постільні клопи: 4 ознаки їх присутності в ліжку

Замикає список рекомендація відмовитися вітатися за руку. За словами Мослі, чим більше обіймів і рукостискань, тим більше шансів підхопити вірус. Для привітання можна придумати і інші способи. Крім цього, варто пам’ятати про необхідність регулярно мити руки.

Якщо вже сталося так, що людина захворіла простудним захворюванням, в його раціон необхідно обов’язково ввести цинк, який скорочує період хвороби. Боротися з ГРВІ також допомагає квашена фіолетова капуста.

Джерело: doctorpiter

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News