Навіть найкорисніші продукти можуть негативно впливати на організм.

Як з’ясувалося, гречка і рис, до цього вважалися мало не найкориснішими дієтичними крупами, можуть привести до набору зайвих кілограмів. Станеться це, якщо вживати каші і мало рухатися, пояснила лікар-дієтолог Дар’я Русакова.

Русакова звернула увагу на те, що рясне споживання висококалорійних круп під час пандемії неминуче стане причиною набору ваги. Вона порадила віддати перевагу тушкованим або свіжим овочам.

З каш найкраще починати день, а ось в наступних прийомах їжі від них краще відмовитися. Сезонні овочі та фрукти стануть більш корисною альтернативою калорійної їжі. У разі, якщо свіжої зелені немає, її можна замінити свіжозамороженою.

Чого ще слід уникати, щоб не довелося потім міняти весь свій гардероб на одяг великих розмірів, так це від кондитерських виробів, вермішелі і макаронів в якості гарнірів, всього смаженого і солодкого. А ось нежирне м’ясо, риба, птиця і молочні продукти дуже корисні.

Раніше вже повідомлялося, що при COVID-19 слід обмежити вживання їжі з високим вмістом солі. справа в тому, що обов’язковою частиною лікування є підтримка правильного водно-сольового балансу.

Солона їжа призводить до загустіння крові і може стати причиною утворення тромбів. Крім того необхідно відмовитися від вживання алкоголю.

Джерело: МедікФорум