Відомий зарубіжний дієтолог Мей Сімпкін представив увазі 4 вагомі причини, що стосуються вживання риби. Однією з переваг є поліпшення роботи головного органу центральної нервової системи.

Представники Національної служби охорони Здоров’я Великобританії (NHS) вважають, що збалансована дієта повинна включати в себе принаймні дві порції риби щотижня, так як це хороше джерело вітамінів, мінералів і Омега-3. У свою чергу Мей Сімпкін в інтерв’ю журналу Men’s Health розповів про чотири вагомі причини її вживання. Одна з переваг особливо стосується чоловіків, так як продукт впливає на нарощування м’язів, враховуючи те, що в ньому міститься вісім відсутніх організму незамінних амінокислот. Таким чином, досягається баланс по шляху до коригування фігури з урахуванням фізичної активності.

Риба також є багатим джерелом вітаміну D, що допомагає регулювати в тілі кількість кальцію і фосфору, що важливо для підтримки здоров’я кісток і імунної системи. Кращими варіантами є лосось і скумбрія, що містять найбільшу кількість важливої речовини. Наступний бонус-позитивний вплив на роботу мозку за рахунок вмісту в складі жирних кислот. Вживання риби також пов’язане з поліпшенням здоров’я серця, додав дієтолог Мей Сімпкін.

“Знову ж таки, вся справа в Омега-3 жирних кислотах, які, поряд з іншими поживними речовинами, можуть допомогти підтримувати і норму кров’яного тиску. Будь-яка дрібна жирна риба, така як сардини, скумбрія і лосось, буде хороша в цьому відношенні”, – підсумував експерт з харчування.