Для того щоб мати гладку й рівну шкіру, необов’язково купувати дорогі косметичні засоби проти целюліту. Існують доступні, але при цьому ефективні способи позбутися целюліту в домашніх умовах. Звичайно, при цьому не варто забувати про правильне харчування і заняттях спортом.

Антицелюлітні обгортання з чорної або блакитної глини

Половину упаковки глини залийте кип’яченою водою і ретельно розмішайте. Прийміть душ і скористайтеся скрабом для тіла. Після цього нанесіть глину на проблемні зони і оберніться харчовою плівкою. Зачекайте 25-30 хвилин. Зніміть плівку і ретельної змийте глину теплою водою. При необхідності нанесіть на шкіру живильний крем.

Антицелюлітні ванни з сіллю

Теплі ванни з морською або звичайною кухонною сіллю підвищують пружність і тонус шкіри. Додайте у ванну 300-400 грамів солі. Закрийте очі і розслабтеся. Приймайте ванну 15-20 хвилин.

Антицелюлітні скраби

У домашніх умовах можна приготувати ефективні скраби, які замінюють собою покупні засоби. Найчастіше жінки використовують з цією метою каву. Випивши напій, не викидайте осад, який залишився. Змішайте його зі сметаною або рослинним маслом, нанесіть на проблемні зони і масажуйте протягом 3-4 хвилин. Змийте теплою водою. Єдиний недолік цього скрабу полягає в тому, що їм легко забруднити ванну.

Також можна приготувати скраб з меду і вівсяних пластівців. Для цього необхідно подрібнити вівсяні пластівці і змішати їх з медом і кефіром. Нанесіть скраб на шкіру, масажуйте кілька хвилин, після цього змийте його теплою водою.