Улюблений відпочинок у вигляді пікніка з шашликом може виявитися не в радість , якщо в результаті частування постраждає травна система . Українські медики розповів про нюанси вживання шашликів.
 
На думку лікаря-дієтолога Михайла Зейгарника , любителям шашликів буде корисно знати , що запивати приготоване м’ясо оптимально ананасовим соком. Зейгарник вважає помилкою думку про те , що ананас спалює жири. Сік ананаса корисний по інших причинах. «У ньому є речовини , які сприяють розщепленню білка. Тому травлення полегшується , особливо якщо об’їстися шашликом » , – пояснив експерт.
 
Крім того , лікар вважає правильним підбирати для компанії до шашлику вино. « На Кавказі смажене м’ясо запивають червоним сухим вином. Це не тільки хороший смак , але і правильне поєднання кислотності » , – аргументував лікар. У той же час фахівець підкреслив , що запивати вином шашлик потрібно в помірній кількості , ні в якому разі не зловживаючи .
 
Перед тим , як почати їсти шашлик , дієтологи рекомендують перекусити овочами. Клітковина дасть додаткове відчуття ситості , – і не буде ризику переїдання , коли м’ясо приготується . Поєднання овочів і м’яса , на думку лікарів , саме оптимальне для функцій травної системи.
 
Найбільш « легким » і корисним експерти вважають шашлик , приготований з нежирного м’яса – з курки , індички , пісної баранини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ НАЗВАЛИ КРАЩИЙ ВИД ЗАКУСКИ ДО АЛКОГОЛЮ

ДІЄТОЛОГИ РОЗПОВІЛИ ПРО ПІДСТУПНІСТЬ ФРУКТІВ