Багато людей дотримуються різних обмежень у своєму харчуванні, мотивуючи це бажанням поліпшити здоров’я. Але існують продукти, від споживання яких не можна відмовлятися ні при яких умовах, оскільки це може завдати дуже серйозної шкоди здоров’ю.

Яйця. У складі яйця міститься речовина холін, відома також як вітамін В4. Без цього вітаміну неможливе нормальне функціонування печінки, нирок, головного мозку. Крім того, даний продукт – це джерело високоякісного білка з амінокислотами, а також по-справжньому цінних нутрієнтів – вітамінів A, B2, B5, B12, заліза, фосфору, селену, протиракових лютеїну і зеаксантину.

Часник. У ньому міститься аліцин – речовина, яка здатна протистояти розвитку онкологічних захворювань. Також часник благотворно впливає на серцево-судинну систему, допомагає знижувати тиск і не дає підвищуватися рівню холестерину в крові.

Морські водорості. Вживання в їжу морських водоростей один або два рази в тиждень захищає від дефіциту йоду, найважливішого елемента для здоров’я щитовидної залози.

Печінка. Їсти блюдо, приготоване з печінки, слід хоча б раз на тиждень. У ній дуже багато заліза, вітаміну B12, а також міді, яка захищає організм від запалень. Крім того, до складу печінки входить речовина гепарин, завдяки якій знижуються ризики розвитку тромбозів.

Жирна риба. Їсти її потрібно 1-2 рази в тиждень – це дозволяє заповнити потреби людського організму в жирних кислотах Омега-3, які уповільнюють процес старіння, а також неймовірно корисні для захисту від багатьох серйозних хвороб.

Чорниця. У цій ягоді вражаюче високий рівень вмісту антиоксидантів – речовин, що нейтралізують вільні радикали, які пошкоджують клітини організму. Тим самим вживання чорниці захищає від розвитку онкологічних захворювань, атеросклерозу, хвороби Альцгеймера.

Джерело: МедікФорум