Яйця-один з найпопулярніших продуктів для сніданку. Їх можна приготувати десятками способів. Однак не кожен з них буде однаково корисний. Яєчні білки – відмінне джерело білка, а жовтки – джерело вітамінів і мінералів, включаючи вітамін A, B12, селен, холін і лютеїн.

Але щоб отримати максимальну користь з яєць, важливо правильно їх приготувати. Так, на думку сертифікованих дієтологів, варто відмовитися від обсмажування яєць, особливо з використанням великої кількості олії або жиру. Вся справа в тому, що олія містить багато калорій і насичених жирів.

“Якщо ви смажите яйця на вершковому маслі, ви можете знизити кількість їх корисних властивостей. Яйця від природи містять багато білка і мало насичених жирів, але як тільки ви додаєте масло, кількість останніх виростає», – розповідає Кетрін Басбаум, лікар-дієтолог.

Читайте також:  Медик назвала основну помилку людей, які відчули безсоння

Ще один дієтолог Тара Томано закликає відмовитися не тільки від вершкового масла, але і від кокосової олії, а також від популярної добавки – бекону. Вона зазначає, що використання вершків, сиру і червоного м’яса збільшує кількість насичених жирів в сніданку.