Сьогодні здорове харчування стає справжнім трендом. Його основу складають певні продукти і напої, причому найважливішим з них є звичайна вода. Однак навіть її можна зробити максимально корисною, якщо додати один інгредієнт – хлорофіл.

Ця речовина являє собою пігмент рослин, який робить їх зеленими і допомагає перетворювати сонячні промені в енергію за допомогою фотосинтезу. З’ясувалося, що хлорофіл також має масу переваг для здоров’я людини, оскільки об’єднує в собі колаген і різні мікроелементи.

Рідкий хлорофіл – це “напівсинтетична суміш, яка виробляється в лабораторіях і використовується для створення добавок, що підвищують енергію. Він сприяє детоксикації організму і поліпшенню травлення”, – розповів доктор Джош Акс. “Кілька крапель можна додати в склянку води або будь – якої рідини, щоб боротися з окислювальним стресом і поліпшити загальне самопочуття”, – додав він.

Читайте також:  Зловживання яйцями небезпечне для здоров'я чоловіків

Хлорофіл допомагає боротися з хворобами

Речовина має досить потужними властивостями, в тому числі протираковими. Хлорофіл найбільш відомий своєю здатністю блокувати канцерогени в організмі, зв’язуючись з ними в травному тракті, пояснив Акс. Таким чином, він запобігає циркуляцію ракових клітин по всьому тілу і їх потрапляння в інші тканини.

Хлорофіл також багатий антиоксидантами, які можуть допомогти відновити пошкодження, пов’язані з дією вільних радикалів. Останні, в свою чергу, сприяють появі таких станів, як хвороба Альцгеймера, цироз, гіпертонія і деякі види раку, пише Eat This, Not That!.

Хлорофіл допомагає вивести токсини з печінки

Це ще одна перевага хлорофілу. За словами Акса, речовина очищає печінку і значно покращує обмін речовин.

Читайте також:  Гарвардські фахівці назвали найбільш корисні каші на сніданок

Хлорофіл оздоровлює кров

Рідкий хлорофіл також може поліпшити якість крові, збільшуючи кількість – і загальний стан-червоних кров’яних тілець. Чому? Справа в тому, що хлорофіл і гемоглобін мають схожі молекулярні структури. Вчені впевнені, що з цієї причини речовина допомагає впоратися з симптомами анемії.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News