Дієтологи перерахували причини появи у людини почуття постійного голоду. Вони розповіли, чим це небезпечно, і як можна вирішити дану проблему.

Фахівці рекомендують людям уважніше стежити за власним раціоном. Найчастіше саме неправильне харчування провокує відчуття постійного голоду. Необхідно контролювати вживання вуглеводів. Якщо складних бракує, а простих в надлишку – людина постійно хоче їсти, так як ситості нізвідки взятися. У такому випадку потрібно урізноманітнити харчування і додати в нього такі прості продукти, як картопля і макаронні вироби.

Любителі солодкого стикаються з цією ж проблемою. Розмір порції і частота прийому їжі також грають істотну роль. Нерідко люди просто недоїдають. Дієтологи рекомендують харчуватися тричі на день і при цьому робити 1-2 перекусу між цим. Ті, хто їдять частіше, але роблять порції менше або з’їдають одну велику в день, повинні переглянути цю звичку і сформувати інший режим, якщо через нього постійно хочуть їсти і відчувають дискомфорт. Зазвичай для задоволення потреб в харчуванні в порції їжі повинно міститися 1 000-1 200 калорій.

Читайте також:  Тихий серцевий напад: як розпізнати попереджуючі знаки

Окремо слід враховувати стрес і депресію. У цьому стані люди нерідко “заїдають” проблеми, але все одно почуття голоду не йде. В такому випадку необхідно уважніше поставитися до процесу, адже багато хто просто не помічають, що буквально 10-15 хвилин назад перекушували, а тому хочуть їсти знову.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News