Більше немає ідеальної точності та симетрії в чоловічих стрижках. Давно минули ті часи, коли хлопці робили собі тільки «військову» зачіску, яка не дозволяла мати волосся довше 3-5 см. Звичайно і тоді були люди, які йшли проти системи, відрощували довге волосся, але вони були як виняток, а не, як правило.

Які стрижки модні у 2021 році?

Зараз в моду входить довге тому чоловічі стрижки набирають все більшої популярності. Це дає можливість проявити свою майстерність перукарям. Все частіше на голові у хлопців можна зустріти:

  • Різні візерунки.
  • Плавні та різкі переходи.
  • Асиметричні зачіски.
  • Волосся довжиною з каре. Іноді довше.
  • Використання різних гумок і затискачів для волосся.

Не варто забувати, що крім зачіски, у хлопців ще є борода і вуса. Ідеальне поєднання зачіски та бороди можна досягти правильним підбором довжини. Звичайно, ідеальної формули не існує, але в середньому триденна щетина буде непогано поєднуватися з волоссям середньої довжини. Правда, якщо дотримуватися правил догляду за довгим волоссям, то хлопцям в будь-якому випадку знадобиться розчіска для волосся. Це може гарним подарунком на Миколая для чоловіків.

Які стрижки найкраще поєднуються з бородою? Поради експертів

Як показує практика, після того, як хлопці стали відпускати бороду, мало хто з них вирішили відмовитися від улюбленої зачіски. Однак, якщо звернутися до статистики, то можна виділити невеликий перелік комбінацій стрижки та бороди, які хлопці використовують найбільше.

Борода буде добре виглядати разом з об’ємним чубчиком. Наявність довгого чубчика дає можливості для безлічі укладок: волосся назад, волосся на бік, трохи кострубатий стиль.

Для любителів бороди відмінно підходить стрижка «британка». Популярності їй не позичати, вона досить довго тримається в трендах. Для правильного виконання такої стрижки, необхідно максимально коротко підстригти потилицю, але залишити довгий чубчик. Стрижка «британка» вимагає щоденного догляду, але і результат приємно здивує. Якщо правильно підібрати набір для бороди, то Ваш образ стане чарівним.

Також відмінно поєднується стрижка кроп і борода середньої довжини. Для такої стрижки підійде борода, з вусами та без. Стрижка кроп має плавний перехід в довжині волосся вгору, що дозволить відмінно комбінувати з переходом волосся вниз. Кроп вимагає менше догляду, ніж «британка». Досить мати гель або пасту для волосся і створювати собі образ безпосередньо за кілька хвилин до виходу з дому.

*На правах реклами