Очі дозволяють людині жити повноцінним життям, разом з тим парний орган зору потребує захисту. Дієтологиня з США Джуліанна Хевер назвала спосіб, як позбутися небезпечного захворювання очей, не вдаючись до ліків.

Фахівець проаналізувала підсумки дослідження, проведеного в Національному інституті зору США. Вона встановила, що такі елементи як мідь і цинк допомагають послабити вікові проблеми із зором. Те ж відноситься до вітаміну А. До наукового експерименту залучили 4757 осіб у віці 55-80 років, яким раніше діагностували катаракту, а також вікову дегенерацію жовтої плями. Учасників розділили на чотири групи, далі люди приймали спеціальні добавки протягом п’яти років. У першому випадку чоловіки і жінки отримували вітамін А, мідь і цинк. Другій групі запропонували тільки вітамін А, в третьому випадку – мідь і цинк, четвертій групі дісталося плацебо.

Вчені після завершення експерименту встановили, що в першій групі, учасники якої приймали перорально цинк, мідь і вітамін А, вікова дисфункція зору сповільнилася на 25%. Разом з тим ризик осліпнути у пацієнтів зменшився на 19%.