Універсальним пакувальним матеріалом є гофрокартон листовий. Він може відмінно захистити будь-які поверхні і предмети.

Цей дешевий і практичний матеріал широко використовується як для промислових, так і для побутових потреб. Якщо у вас ремонт, або намічається переїзд, то без картонних листів вам просто не обійтися. За допомогою цього матеріалу можна упакувати практично будь-яку річ, і при транспортуванні нічого не викотиться і не покотиться. Листи гофрокартону можуть використовуватися як прокладочний матеріал між предметами. З його допомогою можна упаковувати і великі побутові предмети – наприклад, плазмовий телевізор. Для розміщення вантажу в машині гофролисти використовуються для амортизаційних прошарків.

Ним можна застелити підлоги при ремонті, щоб фарба або побілка не розбризкалася по підлозі. Як перетягнути важке піаніно, шафу або стіл? І щоб не пошкодити підлогове покриття? Можна просто підсунути листовий картон під важкий предмет і тягнути. Це легше ніж нести важкий предмет – ви його просто тягніть, і при цьому підлога залишається неушкодженою.

Одне з основних призначень листового гофрокартону – це виготовлення різного виду упаковок. Листовий гофрокартон, коробки з якого останнім часом так популярні, складається з трьох, п’яти або семи шарів. Шари можуть бути гофрованими і плоскими. При виробництві цього матеріалу шари проклеюються між собою. Причому, в середині поміщається гофрований шар, а по краях – плоский. Така структура надає додаткову жорсткість і міцність. Гофрований (хвилеподібний) внутрішній шар пом’якшує зовнішні механічні дії. Така тара може витримувати значні навантаження.

З листового гофрокартону можна зібрати так звані самозбірні коробки. Вони утворюються з висічених заготовок і збираються без застосування клею – стінки закріплюються за допомогою фіксуючих елементів. У таку тару в основному упаковується сувенірна продукція і різні кондитерські вироби.

Упаковка з гофрокартону використовується і як рекламоносій. Для цього на неї наносять кольоровий друк.

Сьогодні в коробки з гофрокартону і просто в листовий картон упаковують більшість товарів, які можуть перевозитися будь-яким видом транспорту. Це міцний легкий і доступний за ціною матеріал.

Придбати картонний лист (3-х шаровий) по низьким цінам можна в компанії «Экспресс Упаковка». Компанія вже більше 10 років є однією з провідних компаній України по виготовленню гофрованої тари і пакувальної продукції з інших матеріалів. Детальніше на сайті – https://pack.ua/karton-gofrirovannyy-v-listakh/kartonniy-list-3-x/