Споконвіку люди відновлювали своє здоров’я й рятувалися від різних хвороб за допомогою цілющих рослин. Сьогодні їхню силу акумулюють у собі добавки на основі лікарських трав з каталогу інтернет-магазину компанії MonsterLab. Це перевірені часом, покупцями та незалежними експертами препарати, застосування яких рекомендують медичні фахівці в комплексній терапії та як профілактику.

Як впливають на організм добавки на основі лікарських рослин з каталогів перевірених виробників? 

Науково орієнтована медицина не виключає застосування лікарських рослин для лікування різних захворювань. Їх використовують як сировину у фармакології. У найбільш прийнятній для організму формі цілющі рослини використовують при виготовленні таких засобів як добавки. Лікарські трави замовити можна в багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір їх представлений на сайті компанії MonsterLab. 

Цілюща сила добавок на основі трав 

Терапія лікарськими рослинами освоювалася й шліфувалася тисячоліттями. Властивості трав, коріння, квітів, бруньок передавалися з покоління в покоління. У кожному селі були знахарі, які могли вилікувати будь-яку хворобу за допомогою лікарських рослин. А два століття тому медицина прийняла ці інгредієнти як ефективний лікувальний ресурс. 

З рослин виділяли активні речовини. Наприклад, з наперстянки добували дигітоксин, з маку отримували морфін, а з пасльону — атропін. Ніхто не заперечуватиме, що використовують їх досі. У фітотерапії та офіційній фармакології з цих речовин виробляють мазі, таблетки, краплі. 

В оптимальному дозуванні натуральні рослинні компоненти включені в добавки на основі трав, замовити онлайн які можна в інтернет-магазині компанії MonsterLab. Тут пропонуються ефективні засоби, в які входять цілющі рослини, такі як гінкго білоба, чорний горіх, артишок, алое, гінкго білоба, босвелія, кордицепс. Багато використовуваних під час виготовлення добавок трав містять такі корисні речовини, як:

  • Алкалоїди. Вони необхідні для здоров’я нервової системи і судин. Також їх застосовують як анестезію.
  • Сапоніни. З їхньою допомогою здійснюється стимуляція роботи нирок, стабілізація стану вен, лікування кашлю.
  • Флавоноїди. До них належать квертицин, рутин та інші речовини, необхідні для поліпшення складу крові.
  • Дубильні речовини. Їм під силу зміцнювати стійкість запалених тканин до бактерій, відновлювати слизову.
  • Ефірні олії. За допомогою цих речовин ефективно лікують головний біль, застуду, проблеми зі шкірою, нігтями й волоссям.

Рекомендуємо вам якісні добавки на основі трав купити недорого з доставкою по Україні в інтернет-магазині компанії MonsterLab. Тут ви знайдете продукцію найкращих американських і європейських виробників. Це будуть гарантовано оригінальні продукти з доведеною ефективністю. Зробити правильний вибір вам допоможуть професійні консультанти даної компанії.

На правах реклами*