Холестерин сам по собі може не завдавати людині жодних проблем. Проте при високому рівні крові він може збільшити ризик розвитку небезпечних життя хвороб. Пов’язано це з тим, що холестерин здатний накопичуватися в судинах, через що вони закупорюються. Але є один спосіб знизити рівень холестерину.

Якщо кровоносні судини через підвищений рівень холестерину виявляться закупореними, це може призвести до серцевих нападів і інсультів. Тому дуже важливо підтримувати низькі показники холестерину, пише Daily Express.

Експерти зазначають, що допомогти знизити холестерин може один фрукт. Це лимон. І його для цього потрібно просто додавати у воду чи якісь інші напої.

В одному дослідженні, опублікованому в 2010 році в Журналі фундаментальних та прикладних наук, описується, який вплив лимон має на здоров’я кроликів. Дві групи кролів годували протягом 30 днів їжею з високим вмістом холестерину. Після цього одній групі тварин давали протягом наступного місяця свіжий лимонний сік, а іншій групі – таку ж кількість води.

Вчені дійшли висновку, що лимонний сік (1 мл на 1 кг на день) сприяв значному зниженню сироваткового холестерину, тригліцеридів; “поганого” холестерину, а також збільшення кількості “хорошого” холестерину. Подібний ефект може бути пов’язаний із антиоксидантною дією цього соку.

В іншому дослідженні 2016 року зазначалося, що знизити холестерин може поєднання часнику та лимонного соку. Причому вживати це теж у вигляді напою.