Тонке волосся від природи — це особливість, яку визначають гени та яку неможливо скоригувати доглядом. Натомість стоншене волосся — це той випадок, коли воно стало тонким, слабким і ламким через внутрішні чи зовнішні чинники стресу. Щоб повернути красу, густоту та об’єм волосся, варто подбати про загальне здоров’я організму, налагодити збалансоване харчування та дотримуватися правил догляду, наведених у цій статті.

Делікатне очищення

Агресивні шампуні, які перетворюються на дуже густу піну та до скрипу очищають шкіру голови, можуть стати однією з причин стоншення волосся. Вони руйнують гідроліпідний бар’єр шкіри, через що порушується її баланс, погіршується живлення волосяних цибулин, і вони не мають змоги формувати здорові, товсті волосини.

Щоб уникнути цього, слід підібрати на EVA.UA м’які безсульфатні шампуні для тонкого та слабкого волосся. У їхньому складі немає бути Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate та Ammonium Lauryl Sulphate. Вони дещо слабше піняться та можуть не дати ефекту досконалої чистоти, але поступово нормалізують стан шкіри голови, правильно очищують її від себуму та позитивно впливають на саме волосся.

Оздоровлення шкіри голови

Через неправильний догляд або особливості шкіри, залози можуть виробляти надто багато себуму, який закупорює пори та перешкоджає нормальному росту волосся. Як результат, воно стає тонким і вразливим.

Щоб позбутись цієї проблеми, слід забезпечити шкірі голови глибоке очищення. Для цього існують спеціальні делікатні скраби та пілінги для шкіри голови, які ефективно розчиняють накопичений засохлий себум, очищують пори та стимулюють мікроциркуляцію у шкірі.

Глибоке очищення буде особливо корисним у поєднанні з тоніками для шкіри голови. Це легкі водянисті засоби на трав’яній основі з активними компонентами для відновлення балансу, себорегулювання та тонізації шкіри. Якщо шкіра дуже суха, може знадобитися спеціальна маска або сироватка для живлення та зволоження.

Волосся

Оптимальне живлення

Звісно, потрібно подбати не лише про шкіру голови, а й про саме волосся по всій його довжині. Через погану роботу волосяних цибулин воно не отримує вдосталь живлення, стає вразливим і ламким. Якщо ви хочете відростити середню або більшу довжину, необхідно забезпечити додаткове живлення.

Із цим допоможуть маски, бальзами та кондиціонери з такими активними компонентами:

  • протеїни для зміцнення;
  • біотин для відновлення;
  • рослинні олії для живлення;
  • цераміди для захисту;
  • алое вера та гіалуронова кислота для зволоження.

Вони наповнюють волосся зсередини, завдяки чому укріплюють його внутрішню структуру, роблять еластичним і стійким до ламкості. Також вони згладжують кутикулу для відновлення природного захисту волосся. Щоб уникнути переобтяження тонкого волосся, важливо чергувати насичену маску з легшим засобом.

Тривалий захист

Протягом наступних днів після миття волосся страждає від впливу агресивних чинників: сонячне проміння, вітер, сухе повітря, погана екологія, постійне тертя до одягу. Вони можуть провокувати ламкість і тьмяність волосся. Щоб вберегти волосся від цього стресу, необхідний третій етап догляду.

Незмивні засоби можуть мати вигляд крему, сироватки, флюїду або спрею, які слід наносити перед сушінням і вкладанням волосся. Вони формують на поверхні невагому захисну плівку. Саме вона рівномірно розподіляє тепло від фену, зберігає вологу всередині волосся та нейтралізує шкідливі чинники. Також незмивні засоби згладжують кутикулу волосся, завдяки чому воно стає гладким, сяйним і менше плутається.

Волосся

Мінімум стресу

Як ми вже писали, тонке та ламке волосся дуже вразливе до будь-якого впливу. Тож для його зміцнення та оздоровлення слід скоригувати свої звички та зробити догляд максимально делікатним.

  • Не тріть мокре волосся рушником, щоб уникнути пошкодження біля коренів — краще просто промокніть його.
  • Використовуйте щітку лише з гладкими, якісно обробленими щетинками, які не травмують волосся.
  • Розчісуйте волосся не більше 3 разів на день, щоб звести до мінімуму ризик пошкодження.
  • Сушіть волосся феном з режимом низької температури або холодного обдуву.
  • Відмовтеся від нагрівальних приладів для вкладання волосся або використовуйте їх не частіше одного разу на 1–2 місяці.

Пам’ятайте, що волосся росте повільно й дуже погано піддається відновленню по довжині. Тож наберіться терпіння, забезпечте йому регулярний догляд і чекайте, поки відросте ваше густе, здорове йнеймовірно красиве волосся.

*На правах реклами