Маса дешевих продуктів, що використовуються для домашнього відбілювання зубів, які не подарують вам голлівудську посмішку. Замість цього вони можуть забезпечити молодим і здоровим людям зуби 80-річної людини, повністю стерши емаль, як попереджають стоматологи.

Дешеві засоби для домашнього відбілювання зубів обіцяють ідеальну голлівудську посмішку за 10% вартості професійного відбілювання, яке пропонується в клініках. Але ці дешеві методики і саморобні рецепти здатні привести до необоротних пошкоджень зубів, як попереджають експерти. Деякі з цих засобів настільки шкідливі, що вони повністю стирають зубну емаль, після чого у молодих і здорових людей виникають специфічні коричневі зуби, які можна побачити тільки у старих.

Ведучий косметичний дантист Великобританії доктор Кен Харріс нагадує, що людині дається тільки певний запас зубної емалі, і якщо він нерозумно витрачає його, то викликає тим самим серйозні проблеми. Тим часом, популярність білосніжних голлівудських посмішок досягає все нових висот завдяки численним зіркам.

Професійне відбілювання зубів коштує дорого, і багато людей не можуть його собі дозволити. Доктор Харріс розповідає, як деякі його пацієнти намагалися піти на самі екстремальні кроки, щоб скоротити вартість процедури. Приміром, вони обробляли свої зуби “туалетним каченям” або Domestos. Він каже, що ці люди вперто ігнорують попереджувальні написи на відбілюючих продуктах, які вказують на те, що їх ні в якому разі не можна приймати всередину.

Спроба вибілювати зуби за допомогою Domestos або “туалетного каченяти” викликає хімічні опіки. Втім, деякі люди вірять в нібито професійні засоби для відбілювання, які пропонують різні косметологи і перукарі. Доктор Харріс вважає, що в кращому випадку ці процедури марні, а в гіршому – небезпечні для здоров’я.

Дослідження показують, що тільки перекис водню і його похідні накшталт перекису карбаміду здатні вибілювати зуби по справжньому. Тим часом деякі косметологи використовують для цієї процедури діоксид хлору, також відомий в народі як хлорка. Він роз’їдає емаль і оголює дентин, який має коричневе забарвлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОФЕСІЙНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ: ЯК НЕ ЗАПОДІЯТИ ШКОДУ

НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

УСПІХ У КАР’ЄРІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗУБІВ