Правильне харчування, відмова від куріння і регулярні фізичні вправи можуть допомогти запобігти серцевим захворюванням і раку, які є вбивцями №1 і №2 для чоловіків старше 35 років. Сьогодні ми поговоримо про продукти, які найбільш корисні для здоров’я чоловіків.

Устриці

Устриці і інші морепродукти прийнято вважати потужними сексуальними стимуляторами. Частково це так, тому що устриці, мідії та омари багаті білками і мікроелементами, корисними для здоров’я чоловіків.

Кілька двостулкових в день дають добову норму цинку, яка допоможе запобігти раку простати. Потрібну кількість цинку можна отримати також з мідій, пісної яловичини і бобових.

Банани

Банани – багаті калієм, який необхідний для регулювання роботи нервової системи, серця і особливо кров’яного тиску. Дієта, багата калієм і магнієм, які є в бананах, може зменшити небезпеку інсульту.

Жирна риба

Жирна риба (лосось, тунець, сардини, скумбрія, оселедець) є найбагатшим джерелом жирних кислот Омега-3. Вони допомагають знизити рівень холестерину в крові, зменшують небезпеку раку простати і покращують роботу серця, кровообіг та імунну систему.

Тільки треба мати на увазі, що копчена риба не годиться – при копченні утворюється маса канцерогенів, які зведуть нанівець всю користь. Від солоного оселедця теж пуття мало – велика кількість солі дуже погано впливає на серцево-судинну систему. Омегу-3 можна отримати також з льняного масла, горіхів і яєць.

Броколі

Капуста броколі допомагає в запобіганні серцевих захворювань і раку. У ній багато вітаміну С, бета-каротину, калію і фітоелементи сульфорафан, що володіє сильними протираковими властивості в області простати і товстого кишечника. Нещодавно проведене Гарвардським університетом дослідження показало, що 5 порцій хрестоцвітних продуктів на тиждень можуть наполовину скоротити небезпеку раку сечового міхура, який трапляється у чоловіків в 3 рази частіше, ніж у жінок.

Бразильські горіхи

У бразильських горіхах багато магнію і селену – потужних антиоксидантів, які допомагають у запобіганні серцевих захворювань і раку і захищають простату. Селен також допомагає зменшити рівень «поганого» холестерину. В день треба з’їдати всього 1-2 штуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІТАМІНИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

НАЙСИЛЬНІШІ АФРОДИЗІАКИ

ЯК ЗБІЛЬШИТИ РІСТ?