Британські дослідники проаналізували результати широкомасштабного соцопитування , проведеного в 2008 році , учасниками якого стали майже 13 тисяч дітей шкільного віку. Респонденти відповідали на ряд питань, у тому числі про найближчих родичів і своєму світовідчутті .
 
Опитування показало , що діти вважають себе щасливими або нещасними незалежно від складу сім’ї . «Переважна більшість учасників дослідження ( 65 %) страждали не від того , що їх виховував тільки один батько або ж опікун. Старші хлопці більше переживали через знущання в школі або якщо бачили , що родичі ображають їхніх молодших братів чи сестер , а ті , в свою чергу , хвилювалися , коли на них підвищували голос » , – заявили дослідники.

Читайте також:  Названо популярний горіх, який знижує тиск і рятує від інфаркту

Британські фахівці стверджують , що абсолютно щасливими себе вважають лише 38 % юних британців. У сім’ях у цих респондентів завжди панує гармонія ( незалежно від того , хто займається їх вихованням ) , вони проводять вихідні разом з ріднею і не піддаються сильній критиці за те , що часом поводяться неслухняно .

Ця наукова робота в черговий раз доводить , що щасливі діти – в першу чергу улюблені діти , і не важливо , скільки у них батьків.

Факт у тему :

Інша група британських вчених днями опублікувала дослідження, що стосується інституту шлюбу . Соціологи заявили , що переважна більшість подружжя живуть один з одним виключно заради користі , оскільки самостійно не можуть оплачувати великий кредит.

Читайте також:  Банани: чим вони корисні та шкідливі для здоров'я

« В даний час 20 % співмешкають з нелюбимими близько 3 місяців , ще 43 % більше року , а 24 % опитаних терплять чоловіка або дружину більше трьох років » , – відзначають вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СТАРШІ СЕСТРИ – НАЙУСПІШНІШІ У ЖИТТІ

РИЗИК ОЖИРІННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БРАТІВ І СЕСТЕР

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News