ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли, до чого призводить малорухливий спосіб життя

Медики розповіли, до чого призводить малорухливий спосіб життя

Медики розповіли, до чого призводить малорухливий спосіб життя. На думку провідних медичних працівників, малорухливий спосіб життя призводить до поступового витончення кісток, внаслідок чого, вони стають більш крихкими.
[ads1]

малорухливий

Експерти стверджують, що чим більше часу людина проводить сидячи на стільці або лежачи на дивані, тим вищий ризик розвитку травматичних ситуацій. Тобто, ослаблення тазостегнових утворень в тілі сприяє виникненню переломів і ударів. До такої думки дійшли дослідники з Кембриджського університету, розташованого в Сполучених Штатах Америки.

Після того, як експерти отримали результати лабораторних випробувань, їм вдалося довести, що основною причиною ослаблення міцності людських кісток є зниження фізичної активності. Як відзначають науковці, під час здійснення дослідження, вони вивчали розміри тіла добровольців.

Читайте також:  Мутації коронавірусу: в кожній країні різні форми

Згідно з твердженнями науковців, саме пасивний спосіб життя сприяє тому, що стегнова кістка людини стає легшою і тоншою.

Повідомляється, що в рамках дослідження, вчені задіяли комп’ютерну томографію. На думку лікарів, чоловіки і жінки досягли піку свого фізичного розвитку ще 7300 років тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОБЛЕМИ СИДЯЧОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

СИДЯЧА РОБОТА НЕГАТИВНО ВПЛИВАЄ НА ПСИХІКУ ЛЮДИНИ

СИДЯЧИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ РОБИТЬ КІСТКИ СЛАБКИМИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News