Медики розповіли, до чого призводить малорухливий спосіб життя. На думку провідних медичних працівників, малорухливий спосіб життя призводить до поступового витончення кісток, внаслідок чого, вони стають більш крихкими.
[ads1]

Експерти стверджують, що чим більше часу людина проводить сидячи на стільці або лежачи на дивані, тим вищий ризик розвитку травматичних ситуацій. Тобто, ослаблення тазостегнових утворень в тілі сприяє виникненню переломів і ударів. До такої думки дійшли дослідники з Кембриджського університету, розташованого в Сполучених Штатах Америки.

Після того, як експерти отримали результати лабораторних випробувань, їм вдалося довести, що основною причиною ослаблення міцності людських кісток є зниження фізичної активності. Як відзначають науковці, під час здійснення дослідження, вони вивчали розміри тіла добровольців.

Читайте також:  Розкрито корисні властивості оливок

Згідно з твердженнями науковців, саме пасивний спосіб життя сприяє тому, що стегнова кістка людини стає легшою і тоншою.

Повідомляється, що в рамках дослідження, вчені задіяли комп’ютерну томографію. На думку лікарів, чоловіки і жінки досягли піку свого фізичного розвитку ще 7300 років тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОБЛЕМИ СИДЯЧОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

СИДЯЧА РОБОТА НЕГАТИВНО ВПЛИВАЄ НА ПСИХІКУ ЛЮДИНИ

СИДЯЧИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ РОБИТЬ КІСТКИ СЛАБКИМИ