Експерт з Великобританії Марк Ланіадо висловився про вплив куріння на чоловічу гідність в інтерв’ю зарубіжному виданню Mirror. За словами фахівця, згубна звичка не тільки зменшує розмір пеніса, але і сприяє імпотенції.

Уролог Марк Ланіадо зазначає, його багаторічна практика доводить, щоб мати сильну ерекцію, потрібен достатній приплив крові до області малого тазу, що ускладнений у представників сильної половини людства, які віддають перевагу згубній звичці. Крім того, курці мають більш високу частоту діагностування атеросклерозу, що стосується і статевого члена. Хімічні речовини, що містяться в димі, впливають на твердість пеніса, нікотин викликає звуження кровоносних судин. Це може бути тимчасовим або, в кінцевому рахунку, постійним явищем.

«Я часто чую від чоловіків, що їх ерекція перестає радувати. Вони все частіше незадоволені інтимним життям. Їх статевий орган стає коротшим з віком, так як куріння знижує потік крові до чоловічої гідності. Це зупиняє спонтанні і нічні ерекції, які необхідні, щоб тримати довжину члена на тій же позначці, – зазначає Марк Ланіадо.

Таким чином, фахівець просить не дивуватися зменшенню розміру статевого члена і проблемам з ерекцією. Що стосується жінок, то представниці прекрасної статі, які курять з часом відчувають менше сексуальне задоволення через згубну звичку, не кажучи вже про погіршення якості яйцеклітин.