ГоловнаНовини Здоров'яЕксперт назвав вісім речей, які допоможуть жити довше

Експерт назвав вісім речей, які допоможуть жити довше

Стати довгожителем допоможуть поради фахівця.

довгожителька

Генетична схильність до довгого життя працює лише на одну чверть. Три чверті роботи з продовження повноцінного життя бере на себе набір нехитрих звичок. Як жити довго і щасливо? Поради від лікаря-геронтолога Костянтина Єгошина.

Вісім речей, які допоможуть прожити довше:

Мислення. Серед людей, які переступили поріг середньої тривалості життя, майже неможливо зустріти любителів драматизувати те, що відбувається. Немає необхідності підтримувати в собі награну веселість, але і занурюватися в безодню переживань і туги безглуздо. До того ж, довге сумне життя вам може самим не сподобатися.

Харчування. Довгожителі є в різних культурах. Але їх об’єднує одне, це помірність і любов до простої їжі. Краща молочно-рослинна дієта, що постачає нас необхідними вітамінами, білками і антиоксидантами. Примітно, що чай і кава не шкодять здоров’ю довгожителів, так само як і шоколад, солодкі фрукти і ягоди.

Читайте також:  Доктор Комаровський розповів, як коронавірус протікає у дітей

Активність. Людському організму показана активність. При постійних помірних навантаженнях не виникає застійних явищ, підтримується на належному рівні обмін речовин, вчасно виводяться шлаки і токсини. Хороший тонус, крім того, благотворно позначається на підтримці позитивного мислення.

Ритм життя. Тут ми не пропонуємо прописати собі строгий режим дня і жити по будильнику. Але знайти свій ритм життя, без різких стрибків і суворих загулів дуже бажано. Спіть стільки, скільки необхідно для того, щоб виспатися. Їжте тоді, коли відчуваєте голод, і ваш організм сам виробить потрібний для нього ритм.

Захопленість. Щоб жити довго і щасливо відмовтеся від роботи, на якій ви тягнете лямку від дзвінка до дзвінка. Знайдіть собі улюблену справу, і займайтеся ним захоплено. В іншому випадку, вам необхідно полюбити те, що ви робите зараз.

Читайте також:  Продукти, які обов'язково потрібно їсти при підвищеному тиску

Потрібність. Самотніх людей серед довгожителів небагато. В основному, це люди сім’ї. Сім’я створює відчуття потрібності, яке продовжить ваші роки.

Сексуальність. Із завершенням статевого життя організм починає готуватися до сплячки. Засинає гормональна система, змінюється обмін речовин. А це не корисно для довгого повноцінного життя. Немає необхідності змушувати себе займатися сексом, але відчувати себе привабливим і проявляти інтерес до протилежної статі, це бадьорить. Не забувайте про це.

Обмеження. Будь-які обмеження це рабство. У неволі людина не може жити довго і щасливо. Тут ми згадаємо про шкідливі звички. Бути рабом у них – це рабство, і життя буде коротким і нещасним. Бути рабом у заборон – теж неволя, і людина може прожити довше, але прісно. Довгожителі, в основному, не відмовляються від маленьких радощів, навіть якщо вони не дуже корисні здоров’ю. Але вони не йдуть на поводу у них. Згадайте про позитивне мислення і зберігайте свою міру!

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News