Дослідники з Уорікського університету склали перелік продуктів, вживання яких дозволяє людині виглядати молодше, незважаючи на реальний вік. Завдяки речовинам в таких продуктах активується процес регенерації клітин і тканин – це і дає ефект омолодження.

Вчені заявили, що наявність «особливих речовин» в деяких продуктах харчування сприяє поліпшенню травлення та кишкової флори, що в підсумку позначається і на омолодженні організму. Зокрема, такими чарівними компонентами, за їх словами, є амінокислоти аргінін і лізин, відповідальні за сигнали про насичення, що подаються травним трактом головного мозку. Вживання продуктів, у складі яких є аргінін і лізин, захищає від переїдання і забезпечує струнку фігуру.

Але також важливо, зазначили вчені, щоб їжа не тільки допомагала не набирати зайву вагу, – вона повинна бути постачальником поживних речовин для організму. Тому важливо вживати продукти, в яких є набір різних мікроелементів, максимально корисних для здоров’я.

У складений науковцями список увійшли наступні продукти:
– куряче м’ясо, індичка, свинина (лопатка);
– скумбрія, тунець, анчоуси, краби;
– тверді сири;
– волоський горіх, мигдаль, фісташки, арахіс, кунжут та інші горіхи.

«Включіть їх і в щоденний раціон харчування. З їх допомогою ви зможете підтримувати в нормі вагу і одночасно протистояти передчасним процесам старіння», – дали пораду фахівці.

Джерело: MedikForum