Експерти з Американського коледжу сестринської справи склали перелік найбільших небезпек у лікарні, з якими можуть зіткнутися люди, які потрапили туди.

Малорухомість. Що роблять пацієнти в лікарні? Правильно, лежать. Між тим вчені вважають, що постійне лежання в ліжку необхідно лише в особливих випадках, пов’язаних з важким лікуванням. Більшість захворювань виліковуються швидше за певної активності, підкреслюють фахівці.

Гоління. Манеру голити волосся перед операцією дослідники також вважають небезпечною. Гоління залишає на тілі невеликі ушкодження, через які в організм легко проникає інфекція, застерегли американські лікарі.

Пробудження. Типова для лікарень практика – медперсонал будить пацієнтів. Вчені оцінюють її вельми критично. Втручання в режим сну людини з ослабленим хворобою організмом може негативно позначитися на його лікуванні, заявили вони. У хворої людини процес знаходження в стані спокою повинен тривати довше і не потрібно переривати його штучно, констатували укладачі списку.

Читайте також:  Медики розповіли про три ознаки високого тиску, який небезпечний для життя людини

Але найвагомішим чинником, через який може погіршитися стан пацієнтів, експертами було названо нестерильність лікарень та нехтування їх персоналом санітарних і гігієнічних правил.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News