ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти назвали незвичайну причину психічних розладів

Експерти назвали незвичайну причину психічних розладів

Трирічне дослідження з участю 7 тисяч осіб, авторами якого стали датські вчені, завершилося висновком фахівців про те, що життя поруч з невідповідними сусідами може серйозно підривати здоров’я людини.

Психічне захворювання

Якщо вам доводиться постійно терпіти шум з сусідніх квартир, це може спричинити психічні хвороби і стрес, пише The Daily Mail. Наукові фахівці тривалий час спостерігали за життям людей в багатоповерхових будинках і констатували: занадто галасливі сусіди змушують не тільки дратуватися.

«Шум з сусідніх квартир може сприяти порушення добових ритмів активності і відпочинку – з цим, у свою чергу, пов’язано розвиток неврозів, депресивних розладів, метаболічного синдрому та діабету», – розповіли автори роботи.

Читайте також:  Названо кращі поєднання продуктів на сніданок, які прискорюють обмін речовин

Вчені визначали, наскільки гамірно поводилися сусіди учасників проекту. Фахівці зробили висновок, що найбільшу небезпеку для нервової системи людини представляють гучна музика і тривалі вечірки. Крім того, стан психічного здоров’я підриває шум від ремонтних робіт.

Ті з їх випробовуваних, яким «пощастило» жити по сусідству з людьми, які воліють активність в пізній час доби і виробляють багато шуму, в 2,5 рази частіше страждали депресією, зазначили фахівці.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News