Експерти назвали 7 унікальних властивостей морквяного соку. Відповідна публікація про те, як корисний цей напій, з’явилася на сторінках Al Araby Al Jadeed.

Морквяний сік має цілий перелік цілющих властивостей, які благотворно впливають на здоров’я людини. Цей напій відрізняється низьким вмістом вуглеводів. У цьому його енергетична цінність становить лише 96 калорій на склянку.

Морквяний сік вважається одним із найдоступніших у світі. При цьому за своїми якостями він часом перевершує дорожчі екзотичні аналоги.

Вживаючи морквяний сік, можна знизити загрозу виникнення очних захворювань, серед яких глаукома та катаракта. Ця властивість напою забезпечує велику кількість вітаміну А. Наприклад, у склянці соку міститься понад 250% денної норми цієї речовини.

Читайте також:  Секрети довголіття: звички, від яких слід відмовитись після 40 років

При цьому в напої з моркви є велика кількість вітамінів В6 і С. Перша речовина благотворно впливає на ріст імунних клітин, а друга – захищає їх від пошкодження вільними радикалами.

Сік з моркви має протиракові властивості, а також допомагає регулювати рівень цукру в крові. Крім цього цей напій зміцнює здоров’я серця, шкіри та печінки.