Ви схуднете якщо, будете їсти з синьої, маленької тарілки, недомінуючою рукою, в повній тиші, дивлячись у дзеркало, у вузьких джинсах, нюхаючи банан.

Існують нестандартні способи скинути вагу, які виглядають дивно, але вони дійсно працюють.

Їжте своєю НЕ-основною (НЕ-домінуючою) рукою

Безглузде жування чогось під час перегляду телевізора або фільмів сприяє швидкому збільшенню у вазі. Якщо кидати в рот їжу не-основною рукою (якщо ви правша, то їсти лівою рукою), то ви будете з’їдати значно менше.

Дивіться у дзеркало

З дитинства нам втовкмачували, що дивитися в дзеркало під час їжі – погана прикмета. Але виявляється, якщо дивитися в дзеркало під час прийому їжі, то можна схуднути. Можливо тому, що людина бачить з боку, як вона їсть калорійну їжу і зупиняє себе.

Оточіть себе синім кольором

Користуйтеся синіми тарілками, серветками, скатертинами, декоруйте кухню в синьо-блакитні кольори. Люди з’їдають на 30 відсотків менше, якщо навколо них багато синього кольору. Можливо тому, що, люди підсвідомо асоціюють синій колір з пліснявою і непридатною їжею, тому з’їдають менше. Вважається, що червоний і жовтий кольори збуджують апетит, саме тому їх часто використовують в декоруванні ресторанів і кафе.

Використовуйте свій нюх

Якщо регулярно нюхати аромати банана, зеленого яблука або перцевої м’яти, то можна схуднути. Були проведені дослідження, експериментальна група нюхала аромати банана, яблука або перцеву м’яту протягом 6 місяців. Учасники експерименту схудли на 13-18 кг, залежно від того, як часто вони нюхали аромати. Скоріш за все, мозок людини потрапляє в ілюзію, що людина з’їла щось, а в реальності немає, тому відбувається втрата ваги.

Їжте в тиші

Ви помічали, що чим більше шуму навколо, тим швидше ви їсте? Мозок людини не розуміє, сита людина чи ні, коли їжа швидко потрапляє в організм на тлі відволікаючих звуків. Ось чому дієтологи радять не приймати їжу перед телевізором або комп’ютером, тому, що якщо людина не зосередженна на їжі, то через пару годин вона знову відчуває почуття голоду.

Одягайте обтягуючий одяг

Коли у нас є пара зайвих кілограм, то ми вибираємо просторий одяг, і на підсвідомому рівні ми даємо собі можливість набрати ще трохи ваги. Насправді слід вибирати одяг, що сковує і обтягуючий, щоб одяг нагадував – вистачить їсти.

Зубна паста в допомогу

Замість того щоб з’їсти смачний десерт після основної їжі – почистіть зуби ментоловою зубною пастою. Ментоловий смак дає сигнал мозку, що прийом їжі закінченний, допомагаючи контролювати апетит.

Плюс смак ментолу погано змішується з іншими смаками, і десерт не смачний після зубної пасти.

Слідуйте правилу «2 з 3»

Правило «2 з 3» дозволяє дозволити собі з’їсти тільки 2 продукта зі звичних – хліб, коктейль, десерт. Якщо ви з’їли тільки 2 заборонених продукта, то цього буде достатньо, щоб не спокуситися на третій. Завдяки чому ви худнете.

Газована вода

Випийте перед їжею стакан газованого напою, тільки не солодкої води або шампанського. Звичайна газована вода викликає відчуття насичення вже перед початком прийняття їжі. Навіть звичайна вода без газу сприяє швидкому насиченню, зменшенню порції.

Важкодоступна їжа

Якщо вам хочеться чіпсів або попкорну, сміливо беріть нечищені, несолоні фісташки. Ви з’їдаєте менше, тому що, перед тим як їх з’їсти, потрібно докласти зусиль. З’їжте апельсин, його теж потрібно очистити від шкірки, що теж потребує зусиль, тому ви менше з’їдаєте.

Не ходіть в спортзал, щоб схуднути

Якщо ви ненавидите спорт тренажери, насилуєте себе відвідуванням спортзалу, то дозвольте собі припинити ці екзекуції. Прислухайтеся до себе, можливо, вам більше подобається ходити пішки або займатися садівництвом. Ці види активності допомагають спалити калорії, і принесуть користі для схуднення більше, тому що приносять вам задоволення.

Їжте, те, що подобається

Якщо ви любите їсти піцу, то їжте її, тільки змініть жирний сир на нежирний. Якщо ваша слабкість бурітос, то теж не відмовляйте собі, тільки заправляйте його нежирною сметаною.

Їжте з маленьких тарілок

Маленькі тарілки створюють ілюзію, що ви з’їдаєте їжі як зазвичай, а насправді менше. Їжте з маленьких тарілок, маленькими ложками, пийте з невеликих чашок, щоб ви насолодилися їжею, тільки в менших кількостях, а ваш організм наситився.

Їжте шоколад

Коли хочеться солодкого, їжте чорний шоколад. Порція чорного шоколаду задовольняє бажання з’їсти чогось солодкого, вгамовує почуття голоду. Також чорний шоколад захищає серцево-судинну систему, зменшуючи відчуття неспокою і схильність до стресів.

Їжте паличками

Палички для китайської їжі не дозволяють, їсти швидко, на відміну від виделки і ножа. А якщо їсти палички не-основною рукою, то процес насичення настає ще швидше, а кількість з’їденої їжі зменшується.

Позбавтеся від нездорової їжі

Очистіть кухню від нездорової їжі, яку складно ігнорувати: чіпси, цукерки, жирні закуски. Замість нездорової їжі купуйте свіжі фрукти, овочі, горішки, сухофрукти.

Їжте десерти на сніданок

Якщо ви любите тістечка, тортики та інші солодощі, то їжте їх з ранку.

Ріжте їжу перед вживанням

Ріжте їжу на дрібні шматочки, це створює ілюзію, що на тарілці більше їжі.