Експерти з Королівського коледжу медсестер, Великобританія, розповіли, як правильно мити руки, щоб мінімізувати ризики поширення бактерій. До рекомендації відноситься, що починати гігієнічну процедуру слід з зволоження.

За словами фахівців, мити руки після відвідування туалету або зміни тампона, підгузника, перед приготуванням їжі, після обробки сирого м’яса, перед їжею.

Легко підхопити бактерії і віруси і в громадському транспорті, тому після повернення додому насамперед слід дотримати правила гігієни.

На початковому етапі потрібно намочити руки, якщо пропустити рекомендацію зволоження, то твердий продукт буде діяти як подразник, що не дозволить створити захисне покриття.

Наступним кроком йде – потирання долонь один об одного з подальшим переплетенням пальців. Тертя рук дозволяє видалити бактерії і створити піну, всередині якої і збираються забруднені речовини.

Після спінювання важливо гарненько помити руки під проточною водою, ретельно висушивши, не забуваючи про місця між пальцями.

При використанні паперових рушників не потрібно піднімати після цього кришку сміттєвого відра. Якщо людина знаходиться громадському туалеті, то не варто торкатися до ручки приміщення при виході.

Що стосується виробів з матеріалів для вбирання вологи, кращим рішенням є зміна їх 2 рази в тиждень. Це мінімізує ризик поширення бактерій у вологому середовищі.

Лікар завжди задає купу питань, причому більша частина з них неприємна. Експерти назвали 10 речей, про які не можна брехати лікарю.