Ендокринолог Ірина Філатова радить для покращення самопочуття періодично змінювати раціон. Зокрема, корисною буде тимчасова відмова від м’ясної продукції.

Філатова наголошує, що періодично м’ясо має отримувати заміну. Такі продукти досить довго перетравлюються. У результаті переробку м’яса йде дуже багато енергії. Експерт наголошує, що у релігійних практиках не просто так з’явилися часи постів. Подібна зміна харчового навантаження допомагає покращити роботу кишечника та приносить певну користь. У деяких випадках важливо забезпечити організму можливість відпочити від важких видів їжі.

Фахівець додала, що іноді дуже корисно просто голодувати. Якщо раз на тиждень проводити розвантажувальний день, нашкодити собі не вдасться. При цьому організм дещо заспокоїться. Філатова уточнила, що існують недуги, які припускають значних обмежень у питаннях вживання м’ясної продукції. Прикладом є подагра. На сьогоднішній день стає більше людей зі збільшенням вмісту сечової кислоти. Це вказує на переїдання з великою кількістю червоного м’яса у раціоні. Коли в тілі накопичується велика кількість пуринів, варто побоюватися подагри.

Читайте також:  52-річна жінка, що молодо виглядає, розкрила секрет привабливості

Філатова додала, що у разі повної відмови від м’яса важливо забезпечувати збалансовану дієту. Важливо контролювати білкові фракції, загальну наявність білка, а також одержувати залізо за рахунок вживання сироватки. Тіло людини не може протриматися без отримання білкової маси, оскільки ці речовини є основним будівельним матеріалом. Використовувати рослинний білок як заміну не вийде. Експерт наголошує, що вжити шматок м’яса набагато краще, ніж 6 таблеток.