Довгий час вчені намагалися зрозуміти, по досягненню якого віку у чоловіків загострюються хронічні недуги. Лише тепер терапевти з США з’ясували, що серйозні проблеми зі здоров’ям дають про себе знати після 40 років.

Згідно з дослідженням центру здоров’я в Техасі і Центральної лікарні при Університеті Гельсінкі, чоловікам 40-60 років варто особливо уважно прислухатися до свого організму.

Саме ця вікова категорія частіше за інших страждає від серцево-судинних, неврологічних і аутоімунних захворювань. На тлі пандемії COVID-19 подібні стани можуть істотно підвищити ризик ускладнень і передчасної смерті.

Зовсім інша ситуація спостерігається з жінками: аналіз декількох тисяч історій хвороб пацієнток показав, що представниці прекрасної статі повинні регулярно відвідувати лікаря після 30 років.

Читайте також:  Головні причини для того, щоб стати веганом

Через уповільнення репродуктивної функції і вироблення естрогену у них нерідко розвиваються остеопороз, катаракта і передракові процеси. Уникнути найбільш небезпечних недуг можна шляхом корекції дієти, фізичної активності і відмови від шкідливих звичок.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News