Легендарному футболісту Пеле близько 10 днів тому зробили операцію з видалення каменів з нирок. У понеділок його знову екстрено госпіталізували. Зараз його стан оцінюється як стабільний.
 

Едсон Арантіс ду Насименту, більш відомий в усьому світі під ім’ям Пеле, знову потрапив до лікарні. 74-річного футболіста госпіталізували в понеділок в клініку імені Альберта Енштейна. У нього підозрюють інфекцію сечовивідних шляхів. Представники клініки кажуть, що стан пацієнта стабільний, і йому необхідно пройти медичне обстеження.
 
13 листопада король футболу потрапив у ту ж клініку з сильними болями в шлунку. У цей день він збирався відвідати ряд заходів, які проходили в музеї, присвяченому спортивній кар’єрі Пеле. Але плани довелося змінити через термінову госпіталізацію. Колишній помічник футболіста Хосе Форнос Родрігес тоді повідомляв, що у спортсмена просто розлад шлунку, але попередній діагноз не підтвердився. Пеле провели успішну операцію з видалення каменів з нирок. Двома роками раніше футболісту також провели незаплановану операцію. Пеле тоді скаржився на болі в суглобах, що заважало йому нормально ходити, і вирішив перевіритися у лікаря. Спортсмену встановили протез суглоба в стегно.
 
Бразильська легенда Пеле є рекордсменом за кількістю перемог на чемпіонатах світу – три кубки. Його називають кращим футболістом XX століття за версією футбольної комісії ФІФА і кращим спортсменом століття за версією Міжнародного Олімпійського комітету. У складі збірної команди Бразилії Пеле провів 92 матчі і забив 77 голів, а всього він забив 1281 офіційно зареєстрований гол.

Читайте також:  Вчені пояснили, від чого залежить успішність людини у житті

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ГРА ГОЛОВОЮ У ФУТБОЛІ СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНА

ДІАБЕТ У ЗНАМЕНИТИХ ЛЮДЕЙ

ДЕВІД БЕКХЕМ