Майже половина всіх випадків синдрому раптової дитячої смерті викликається аномаліями мозку. Такий висновок зробили дослідники, які працювали на замовлення Національного інституту здоров’я США.

Американські вчені з’ясували, що майже половина всіх випадків смерті від синдрому раптової дитячої смерті викликаються аномаліями мозку. Мова про частини мозку, званою гіпокампм, яка пов’язана з диханням, серцебиттям і температурою тіла. На думку авторів дослідження, отримані ними висновки є ще одним підтвердженням теорії про те, що саме аномалії мозку відіграють головну роль у справі розвитку синдрому раптової дитячої смерті.

Можливо, що це відкриття наблизить створення надійної методики розпізнавання найбільш вразливих дітей, які можуть стати жертвою синдрому. І лікарі отримуватимуть можливість вчасно втрутитися, щоб запобігти нещастю. Тільки у Сполучених Штатах Америки синдром раптової дитячої смерті є одним з найпоширеніших причин смертності серед немовлят у віці від 1 місяця до 1 року.

Читайте також:  Вівсянка на сніданок: як зробити кашу смачною та корисною

Більшість з цих смертей трапляється в той період, коли у дитини буває час сну. Це особливо сильно б’є по психіці батьків, які ніяк не очікують такої раптової втрати. Смертність від цього синдрому неможливо передбачити з медичної історії дитини.

У 2011 році в США цей синдром став третьою за поширеністю причиною смертності немовлят. Попередні дослідження щодо причин цього синдрому показали, що до нього можуть призводити неправильне положення дітей під час сну, генетика, а також вплив на немовлят тютюнового диму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СПАТИ З ДИТИНОЮ НА РУКАХ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

БАТЬКІВСЬКЕ ЛІЖКО ЗАГРОЖУЄ НЕМОВЛЯТАМ

Читайте також:  Кардіолог назвала шкідливий продукт для серця та судин

ОДЯГ ВРЯТУЄ НЕМОВЛЯТ ВІД СМЕРТІ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News