Глисти, на превеликий жаль, всюди і їм не страшні будь-які перешкоди. Навіть одна думка про те, що у вашому тілі завелися глисти, є вкрай лякаючою. Міф про те, що від цих паразитів страждають мешканці лише слаборозвинених країн, вкрай невірна. Проблема може торкнутися як бідної, так і багатої людини. Найперше, що треба зробити — це дізнатися, чи заселилися чужі насправді в ваше тіло чи ні. Давайте дізнаємося разом про ознаки глистів у людини.

Ознаки глистів у людини

Офіційна медицина налічує більше, ніж 250 видів глистів, які можуть спровокувати навіть смерть. Наступні 8 ознак допоможуть вам виявити присутність глистів в організмі.

Читайте також:  Чим небезпечна для здоров'я різка втрата ваги при схудненні
1. Глисти як причина запору

Ця ознака вказує на те, що у вашому шлунково-кишковому тракті є величезного розміру паразити. Вони можуть перекривати жовчний і кишкові шляхи, що призводить до утрудненим випорожнень.

2. Глисти як причина діареї

Глисти продукують в результаті своєї життєдіяльності речовини, що призводять до висновку хлориду і натрію з організму. Через це, у людини відбуваються болісні водянисті випорожнення. Так що бійтеся калу!

3. Глисти і метеоризм

Іноді паразити викликають сильне утворення газів, здуття живота і запалення кишечника. При вживанні важкої їжі відбувається погіршення стану.

4. Чужі дратують шлунок

Паразити, які знаходяться всередині вашого тіла, можуть викликати подразнення шлунка і супутні запальні процеси. Роздратування, в свою чергу, призводить до різних захворювань. У людей починає утворюватися, наприклад, твердий кал.

Читайте також:  Лікарі розповіли про корисні властивості слив та сливового соку
5. Біль в області м’язів і суглобів

Глисти, що живуть у вашому організмі, часто пересуваються по всьому тілу, і навіть можуть потрапляти в суглоби і м’язи. Через це відчувається біль у м’язах і суглобах.

6. Глисти і анемія

Величезна кількість глистів можуть викликати кровотечу. Тому є ймовірність розвитку перніціозної анемії, тобто нестачі заліза.

7. Висипання на шкірі при глистах

Небажані в організмі жителі викликають шкірні висипання по тілу у вигляді висипу, кропив’янки або екземи. Це стандартні ознаки глистів у людини.

8. Втрата ваги і постійне відчуття голоду

Ви багато їсте, але постійно відчуваєте непримиренне почуття голоду — причина напевно глисти.

Читайте також:  Доведено: оптимісти живуть довше за інших

Для перевірки на наявність глистів необхідно зробити аналіз калу, адже в калі людини захована вся інформація про її болячки. Саме після такого аналізу лікар напевно визначить, чи є у вас глисти. Якщо все-таки ознаки глистів підтвердилися і паразити виявлені, то відразу ж йдіть до лікуючого лікаря. Він випише вам потрібні ліки для позбавлення від цих маленьких чужих.

Не займайтеся самолікуванням і кожен раз, повернувшись додому, мийте руки з милом. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider