Холодильний стіл є різновидом професійного холодильного обладнання для різноманітних заходів громадського харчування. Він використовується для викладання продуктів у кондитерських, м’ясних магазинах, кафе та барах, а також у малих та великих супермаркетах.

У продажу є морозильні столи з різними функціями, які налаштовані відповідно до типу продукту. Це може бути холодильний стіл для зберігання та демонстрації морозива в кафе або барах, для викладання м’яса, риби, кондитерських виробів і фруктів.

Які є види холодильних столів

Холодильні і морозильні столиВиробники пропонують великий вибір обладнання. Є холодильні столи з мінімальною глибиною 70 см. і максимальною – 120 см, а також з довжиною від 60 см. до 600 см. Ви також можете вибрати кутові моделі для практичного використання вільного простору.

По типу виготовлення є обладнання з нержавіючої сталі або оцинкованих листів з нанесенням шару пластику. Робоча панель може бути виготовлена з поліпропілену, нержавіючої сталі або граніту. Для ізоляції використовують пінополістирол або пінополіуретан.

За конструкцією столи можуть бути зі скляними поличками або решітками. Також до комплекту іноді входять гастроємності, ящики та вітрини. Робоча поверхня використовується самостійно або вбудовується у барні стійки та інші меблі. Виробники пропонують комплекти з дверцятами або поличками для забезпечення швидкого доступу до продуктів.

По типу заморожування є варіанти зі статичною та динамічною системою. Придбати той варіант, що найбільше відповідає вашим потребам, можна в компанії «Торгоборуд», також є великий вибір іншого професійного холодильного обладнання, у тому числі й холодильні шафи та холодильні спліт-системи.

Де використовуються холодильні столи

Холодильні столи використовуються в різних типах підприємств громадського харчування.

  • В ресторанах для демонстрації м’яса чи риби, а також для фруктів чи десертів.
  • В магазинах делікатесів для демонстрації в’яленого м’яса та сирів, а також для гастрономічних продуктів, таких як оливки та олії різних типів.
  • В кафе-морозиво для демонстрації морозива, а також у кондитерських, щоб пропонувати цукерки та готові тістечка.
  • В пекарнях і барах для демонстрації хлібобулочних виробів або продуктів для сніданку, а також для розміщення готових бутербродів або салатів.

Обладнання монтується в різних приміщеннях і дозволяє не тільки демонструвати продукти, а й зберігати їх оптимальним способом.

Переваги використання холодильних столів для громадського харчування

Перш за все, це можливість зберігання продуктів, готових страв, інгредієнтів на основі риби, м’яса або солодощів. По-друге, стіл добре демонструє ваші пропозиції, дозволяючи клієнту швидко та легко вибрати їжу. Є можливість об’єднати декілька столів, якщо це потрібно для роботи закладу.

Великий вибір між різними типами та розмірами є надзвичайно практичним. Обладнані полицями та ящиками, столи допомагають зберегти продукти належним чином.

Ціна холодильного обладнання варіюється в залежності від типу та розмірів моделі. Вартість зображає не тільки якість, але й стійкість та довговічність. Краще вкласти трохи більше, але мати гарантію використання якісного товару, який найкраще збереже вашу продукцію.

*На правах реклами