Від ретельного нанесення сонцезахисного крему на шкіру до пляшки з водою перед виходом на сонце потрібно врахувати безліч речей. Тим не менш, ви повинні переконатися, що ваші очі захищені. За словами експерта, залишення органу на другий план може мати серйозні наслідки.

У зв’язку з тим, що у вихідні температура підвищиться ще вище, можливо важливо знати про потенційні наслідки для очей, пов’язаних зі спекою, включаючи рак.

Сімейний лікар Тетяна Захарова поділилася порадами, як уберегти очі від спекотної спеки та ультрафіолетових променів.

Безпечно тримати очі в сонцезахисних окулярах з ультрафіолетовим фільтром нескладно, але ви також повинні захищати очі від теплового удару.

Читайте також:  Медик назвала звичку, яка веде до ожиріння печінки

Хоча тепловий удар відомий тим, що викликає такі проблеми, як сильна спрага, лихоманка та головний біль, ваші очі також можуть бути мішенню. Що ще гірше, це може призвести до раку.

«З наближенням теплих місяців важливо пам’ятати про температуру нашого тіла. Тепловий удар вражає як тіло, а й очі. «Хоча пошкодження ока на початковому етапі може бути безболісним, багато людей не підозрюють про завдану шкоду. Це може призвести до інцидентів, що повторюються, які відбуваються протягом місяців, років і навіть десятиліть».

Протягом певного періоду часу вплив теплового удару призводить до «значних» наслідків для здоров’я ваших очей, таких як рак та захворювання очей. Проте лікар запевнив, що вважається, що це частіше зустрічається у пацієнтів похилого віку.

Читайте також:  Названо корисні продукти, які здатні викликати печію

“Якщо ви не захищали свої очі в теплу пору року і раніше стикалися з тепловим виснаженням або тепловим ударом, рекомендується поговорити зі своїм лікарем або окулістом, щоб переконатися, що ваші очі добре здорові”.