Робота інфрачервоної сауни заснована на глибинному проникненні тепла в кістки і м’які тканини. За рахунок цього посилюється кровообіг, відбувається якісний теплообмін і прискорюється обмін речовин. Відбувається загальна детоксикація організму – через шкіру з потом виходять токсини і шлаки, інші шкідливі речовини. Саме це значно відрізняє 1-місцеві ІК-сауни від традиційних лазень і парних.

Особливості ІК саун

Коли людина знаходиться у сауні, енергія інфрачервоного променя досягає підшкірних шарів, а саме суглобів, жирових відкладень, судин і внутрішніх стінок органів. Таким чином відбувається комплексна дія на тіло, викликається рясне потовиділення. Особливість роботи інфрачервоної сауни схожа з впливом сонячних променів. Вони проходять через шари повітря, не нагріваючи їх, але при зіткненні з щільним тілом енергія спрямовується в нього. Основа роботи ІК-сауни – випромінювач, який випускає промені певної довжини і інтенсивності. Більшість моделей розраховані на відвідування в невеликій компанії – 1-3 людини. Такі сауни працюють від мережі і забезпечують швидкий прогрів тіла.

Переваги інфрачервоних саун

За короткий період часу ІК-сауни змогли зайняти лідируючі позиції по популярності. Весь секрет у великій кількості переваг у порівнянні з фінськими лазнями та іншими видами лазень. До плюсів використання відноситься:

  1. Швидкий розігрів кабіни. Час прогріву не перевищує 10 хвилин, в той час як для розпалювання традиційної лазні необхідно мінімум 2 години. Підходить людям, які відчувають дефіцит часу.
  2. Можна підключати до домашньої мережі. Невелику 1-2 місцеву кабіну можна встановити в домашніх умовах і підключати до звичайної розетки.
  3. ІК-промені, що видаються нагрівачем, за своїм діапазону близькі з теплом людського тіла, а тому вплив на організм відбувається в м’яких і комфортних умовах.
  4. Процедури підходять для маленьких дітей, людей похилого віку і людей, які страждають від будь-яких хронічних захворювань. Сприятливий вплив на м’язи забезпечено без ризику виникнення запальних процесів і іншого.

Використання інфрачервоних саун не припускаэ ніяких медичних обмежень. Комфортна температура повітря дозволяє не викликати підвищення артеріального тиску.

Частота відвідування сауни для кращого ефекту

Для досягнення швидкого ефекту, очищення пор шкіри і виведення з організму різних домішок необхідно вживати ІК-ванни курсом мінімум в 10 сеансів. Надалі для профілактики досить 1-1,5 годин в тиждень. Частота відвідувань залежить від хронічних захворювань і серйозності проблеми, яку таким чином ви намагаєтеся вирішити. Вік, вага і інші фактори не враховуються – профілактика захворювань таким чином корисна для дітей і дорослих. Пропарювання активує імунітет, робить його ще потужнішим і сильніше в боротьбі з потрапляючим в організм вірусом. Побачити на власні очі і проконсультуватися з приводу покупки ІК-сауни можна за адресою Київ, пр-т Степана Бандери, 8/16 ТЦ «Декор-сервіс», шоурум 712 (телефон – +38 (097) 919-35-73). Фахівці встановлять індивідуально відповідну температуру розігріву, порекомендують час відвідування.

*На правах реклами