Продукти, що містять багато вуглеводів, піднімають рівень цукру в крові – саме це повинні враховувати діабетики, вибираючи хліб.

Контроль рівня цукру в крові важливий для всіх, але особливо для людей з діабетом 2 типу і тих, хто не може виробляти достатню кількість інсуліну, гормону, що регулює рівень цукру в крові. Враховуючи, що хліб є одним з найпопулярніших продуктів харчування, фахівцями були названі кращий і найгірший види, які впливають на рівень цукру в крові, – про це пише видання Express, посилаючись на американську діабетичну асоціацію.

Найгіршим видом хліба, на думку її експертів, є продукт, виготовлений з рафінованих вуглеводів, таких як біле борошно. Фахівці пояснюють, що обробка зерна для отримання білого борошна пом’якшує текстуру, але також видаляє клітковину, вітаміни і мінерали, забезпечує хлібу з неї більш високий глікемічний індекс.

Читайте також:  Названо один небезпечний для сніданку продукт

Особливо небезпечними в цьому плані є вироби з додаванням цукру, вони значно підвищує рівень цукру в крові. Замість білого хліба діабетична асоціація рекомендує вибирати цільнозерновий.

Кращим видом хліба, враховуючи його вплив на рівень цукру в крові, фахівці називають житній хліб.

Крім того хліб можна навчитися пекти самостійно, використовуючи борошно з низьким вмістом вуглеводів і не вдаючись до штучних компонентів.