Вчені з США розповіли про результати свого дослідження, яке, як відзначають самі експерти, в черговий раз продемонструвало – жироспалюючі продукти дійсно існують. Зіставивши аналіз цілого ряду досліджень, експерти виділили продукт, який змушує організм людини швидше витрачати калорії при будь-яких умовах.
 
Можливо, висновок, до якого прийшли дослідники, кого-небудь розчарує, адже фахівці сказали про те, що і так було на поверхні. Найефективнішим напоєм в справі спалювання калорій вчені визнали чай, зокрема, зелений чай, білий чай і улун – так що, якщо регулярно випивати чашку чаю ​​в день, це обов’язково посприяє схудненню.
 
Однак, хоча про користь чаю в справі схуднення різні дослідники висловлювалися і раніше, нова робота фахівців виявила багато цікавого.
 
Так, цього разу медики виявили, що при активізації в організмі натуральних інгредієнтів названих вище видів чаю (катехохамінов і кофеїну), стає більше калорій, які спалюються в їх присутності.
 
За словами керівника дослідження, професора Джеффрі Блумберга (Школа дієтології Фрідмана, Центр досліджень харчування і старіння в Університеті Тафтса), ці чайні речовини підсилюють розпад жирів в організмі і сприятливо впливають на кишечник.
 

«Наукові дослідження знову і знову доводять, що певні продукти харчування можуть стимулювати ріст корисної чи шкідливої кишкової флори, і вживання чаю є як би завершальним штрихом у цьому процесі», – зазначив Джеффрі Блумберг.

Нагадаємо, що різними дослідженнями доводилося, що вживання однієї-двох чашок чаю в день покращує настрій і зменшує ризик виникнення деяких захворювань, включаючи рак, остеопороз, артеріальну гіпертензію і діабет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ КОРИСНОГО ЧАЮ

КОРИСТЬ КОЖНОГО СОРТУ ЧАЮ