Вживання какао покращує продуктивність мозку, сприяє виробництву нових зв’язків, також покращує психоемоційний стан. Про користь какао нагадав доктор медичних наук, професор, лікар-дієтолог Олексій Ковальков.

Вчений рекомендує вживати какао в першу чергу людям, чия робота пов’язана з когнітивним напруженням. Ковальков заявив, що даний продукт допомагає поліпшити роботу мозку і мислення – подібно хорошому шоколаду або кави він також стимулює процеси утворення нових зв’язків між нейронами, що підвищує якість і результативність когнітивної діяльності.

“Кружка какао або кави стимулює роботу мозку, допомагаючи прийняти потрібне рішення, придумати несподіваний вихід із ситуації”, – зауважив професор.

Читайте також:  Секрет довголіття: п'ять щоденних звичок, які скорочують життя

Він додав, що вживати какао потрібно без цукру. Додавання молока, вершків допускається. Продукт повинен бути натуральним, підкреслив медик.

Також лікар відзначив здатність какао підтримувати стабільний психологічно позитивний стан, сприяти розслабленню. Його пиття сприяє викиду “гормону щастя” ендорфіну, важливого для почуття морального задоволення, спокою, радості.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News