Метеоризм може стати серйозною проблемою , особливо якщо вам доводиться працювати де-небудь в офісі в оточенні десятків людей. Для того щоб не допустити загострення цього розладу , який буває хронічним , потрібно приділяти особливу увагу дієті і, зокрема , цим продуктам.

Виключається : броколі , капуста , калі

Все це хрестоцвіті овочі , які містять рафінозу – цукор , що залишається неперетравленим доти , поки ним не займуться кишкові бактерії. У ході цього процесу утворюються гази , що приводять до метеоризму . Якщо ви жити не можете без капусти , то хоча б обробляйте її парою.
 
Виключається : боби

Напевно , про це знають багато жертв хронічного метеоризму , ну а для тих , хто не знає , повторимо ще раз – боби слід категорично виключити з вашої дієти , так як вони містять цукри і волокна, що не абсорбуються організмом. І тут знову вступають у справу кишкові бактерії.
 
Виключається : молочні продукти

Якщо вас починає ” роздувати ” після кількох шматочків сиру або склянки молока , то , можливо , мова може йти про несприйнятливість лактози. В організмі не вистачає ферментів для розщеплення цього цукру з молочних продуктів. Що призводить до утворення газів і метеоризму.
 
Виключається : яблука

У них повним повно волокон , фруктози і сорбітолу – ще одного різновиду цукрів , які деякі люди погано переробляють .
 
Виключається : солоні продукти

Сіль стимулює затримку води , яка наповнює живіт і призводить до метеоризму .
 
Рекомендується : огірки

Огірками прибирають мішки під очима , але ними ж можна і лікувати метеоризм. У цих овочах повно антиоксиданту кверцитину , який допомагає знімати набряклість.
 
Рекомендується: банани

У цих продуктах повнісінько калію , що запобігає затримці води. Також калієм насичені авокадо , ківі , апельсини та фісташки.
 
Рекомендується: йогурти з пробіотиками

У них містяться хороші бактерії , що регулюють травлення і поліпшують стан шлунково-кишкового тракту.
 
Рекомендується: м’ятний і ромашковий чай

Напої розслаблюють м’язи кишечника , допомагаючи видаляти звідти гази, що викликають метеоризм. Ромашка також покращує травлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО НАЙКРАЩІ ПРОДУКТИ З РОЗЧЕПЛЕННЯ ЖИРУ

НАЗВАНІ ТРИ НАЙКРАЩІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ЗАМІНИ М’ЯСУ