На думку кардіолога з Німеччини, один із секретів, що дозволяють уповільнити старіння і знизити біологічний вік, криється в харчуванні.

Відомий німецький лікар кардіолог Мартін Халле поділився в інтерв’ю виданню Focus методом зниження біологічного віку. Він заявив, що на схильність людини старінню впливає те, як вона харчується. Якщо їжа сприяє збільшенню холестерину, це може вести до затвердіння судин. Їжа, що підвищує цукор, сприяє руйнуванню захисного шару судин.

Погіршення стану судинної системи, її тканин, епітелію, її схильність до атеросклерозу, говорить Мартін Халле, є одним з найбільш значних факторів впливу на швидкість біологічного старіння організму. Це в тому числі пов’язано з тим, що в пошкоджених судинах відбувається виділення в кров речовин, що активізують запалення.

У свою чергу, констатує кардіолог, підтримка судин в хорошій формі може бути секретом зниження біологічного віку. Організм в цьому випадку зберігає моложавість завдяки насиченості корисними мікроелементами, так як “еластичність і відкритість судин допомагає постачати всі клітини організму поживними речовинами”.