З вживанням груш складно багато оздоровчих ефектів: зокрема, вони можуть бути корисними при гіпертензії, проблемах з підвищеним холестерином та цукром у крові.

Корисні властивості груш перерахувало видання Magazin Novosti (Сербія). Спеціалісти, що виступили в ньому, розповіли, що у складі цих фруктів містяться високі концентрації вітаміну С, а також міді, що запобігають клітинному пошкодженню.

«Їх рекомендується їсти для лікування кашлю при туберкульозі та хворобах верхніх дихальних шляхів, а також у разі лихоманки чи діареї», – розповіли експерти.

Груші відрізняються дуже значним вмістом клітковини. Це робить фрукт протипоказаним при деяких проблемах із шлунково-кишковим трактом (передусім, при загострених станах). Але якщо протипоказань немає, завдяки клітковині груші стають корисними для профілактики підвищеного холестерину та інших небезпечних судинних порушень, діабету.

Читайте також:  «Блукання» спостерігається у 60% випадків деменції – інші симптоми

“При щоденному споживанні груш людина краще захищена від появи зайвої ваги, гіпертензії, стрибків цукру в крові”, – поінформували медики.

У свою чергу, натуральний грушовий сік дає організму вітаміни, каротиноїди, мінерали, які ефективно зміцнюють капіляри та кровоносні артерії.