З вживанням груш складно багато оздоровчих ефектів: зокрема, вони можуть бути корисними при гіпертензії, проблемах з підвищеним холестерином та цукром у крові.

Корисні властивості груш перерахувало видання Magazin Novosti (Сербія). Спеціалісти, що виступили в ньому, розповіли, що у складі цих фруктів містяться високі концентрації вітаміну С, а також міді, що запобігають клітинному пошкодженню.

«Їх рекомендується їсти для лікування кашлю при туберкульозі та хворобах верхніх дихальних шляхів, а також у разі лихоманки чи діареї», – розповіли експерти.

Груші відрізняються дуже значним вмістом клітковини. Це робить фрукт протипоказаним при деяких проблемах із шлунково-кишковим трактом (передусім, при загострених станах). Але якщо протипоказань немає, завдяки клітковині груші стають корисними для профілактики підвищеного холестерину та інших небезпечних судинних порушень, діабету.

“При щоденному споживанні груш людина краще захищена від появи зайвої ваги, гіпертензії, стрибків цукру в крові”, – поінформували медики.

У свою чергу, натуральний грушовий сік дає організму вітаміни, каротиноїди, мінерали, які ефективно зміцнюють капіляри та кровоносні артерії.