ГоловнаНовини Здоров'яКілька міфів про догляд за бровами

Кілька міфів про догляд за бровами

Без хороших доглянутих брів неможливо уявити ідеальний макіяж. Дуже часто їх ігнорують або просто не приділяють достатньо уваги. Дівчата вірять в деякі правила, яких дотримуються багато років.

брови

1. Брови не можна підстригати

Їх стрижуть, якщо вони і так короткі і не вибиваються із загальної форми. Найчастіше волоски ростуть в різні боки, і це виглядає несиметрично. Їх якраз і можна підстригати, щоб зробити брови охайнішими. Будь акуратною і не переборщи, бо ризикуєш залишитися без брів. Зачісувати волоски вгору, а потім вниз, зістригаючи зайве.

2. Верхні волоски видаляти не можна

Це можуть собі дозволити ті дівчата, у яких сама по собі лінія брів близька до ідеальної. На жаль, далеко не всі можуть похвалитися такою красою. Єдине, що потрібно зробити – це взяти збільшувальне скло і лампу, щоб бачити напівпрозорі маленькі волоски, які заважають створити гарну форму брів. Відчувай міру, тому що вирвані волоски не повернути так швидко.

3. Нехай брови будуть природними

Нехай будуть, але природно – це не завжди добре і акуратно. Існує форма АВС: А – місце, де брови беруть свій початок, середина крила носа і вгору пряма лінія. Точка В (вища точка арки брови) – діагональ від зовнішнього куточка носа до середини райдужки ока. Точка С (кінчик брови) – діагональ від зовнішнього куточка носа до зовнішнього куточка ока. Дотримуйся її, і брови будуть ідеальними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ВЗИМКУ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ВІД ЯКИХ КРАЩЕ ВІДМОВИТИСЯ

ЯК ДОБРЕ ВИГЛЯДАТИ ВЗИМКУ