Без хороших доглянутих брів неможливо уявити ідеальний макіяж. Дуже часто їх ігнорують або просто не приділяють достатньо уваги. Дівчата вірять в деякі правила, яких дотримуються багато років.

1. Брови не можна підстригати

Їх стрижуть, якщо вони і так короткі і не вибиваються із загальної форми. Найчастіше волоски ростуть в різні боки, і це виглядає несиметрично. Їх якраз і можна підстригати, щоб зробити брови охайнішими. Будь акуратною і не переборщи, бо ризикуєш залишитися без брів. Зачісувати волоски вгору, а потім вниз, зістригаючи зайве.

2. Верхні волоски видаляти не можна

Це можуть собі дозволити ті дівчата, у яких сама по собі лінія брів близька до ідеальної. На жаль, далеко не всі можуть похвалитися такою красою. Єдине, що потрібно зробити – це взяти збільшувальне скло і лампу, щоб бачити напівпрозорі маленькі волоски, які заважають створити гарну форму брів. Відчувай міру, тому що вирвані волоски не повернути так швидко.

3. Нехай брови будуть природними

Нехай будуть, але природно – це не завжди добре і акуратно. Існує форма АВС: А – місце, де брови беруть свій початок, середина крила носа і вгору пряма лінія. Точка В (вища точка арки брови) – діагональ від зовнішнього куточка носа до середини райдужки ока. Точка С (кінчик брови) – діагональ від зовнішнього куточка носа до зовнішнього куточка ока. Дотримуйся її, і брови будуть ідеальними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ВЗИМКУ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ВІД ЯКИХ КРАЩЕ ВІДМОВИТИСЯ

ЯК ДОБРЕ ВИГЛЯДАТИ ВЗИМКУ