У зимовий час нашій шкірі потрібен особливий догляд, так як коли температура падає, знижується і рівень вологості. Шкіра втрачає природну вологість, стає сухою, потрісканою і грубою. Ось кілька порад досвідчених експертів-косметологів по збереженню здорової, приємно виглядаючої шкіри взимку.

Короткий душ

Приймаючи душ, перебувайте під безперервним потоком води не більше 10 хвилин, інакше ви позбавите свою шкіру натуральних олій, що шкідливо для догляду за шкірою взимку. Встановіть теплу температуру води, а не гарячу, яка видаляє масла більш швидко.

Очищаємо по-іншому

Взимку постарайтеся утримуватися від дезодорантів, антибактеріального мила і будь-яких інших продуктів по догляду за шкірою, які містять спирт, ретиноїди або альфа-гідроксикислоти. Вони дуже важкі для сухої, чутливої шкіри. Вибирайте помірні очищаючі креми, що не володіють запахами.

Секрети зволоження

Зволожуйте свою шкіру за допомогою мазі або крему. Вони є більш ефективними і менш дратівливими для шкіри продуктами, ніж лосьйони. Креми по консистенції трохи тонші, тому їх потрібно наносити частіше, а у мазей більш щільна текстура, так що використовуйте їх рідше. Обидва продукти створюють захист шкіри, яка утримує вологу.

Зволожимо повітря

Центральне опалення, інші обігрівальні прилади, на зразок масляних радіаторів – все це не тільки висушує повітря, але і шкіру, викликаючи характерні роздратування. Тому обов’язково використовуйте зволожувач повітря, а також носіть бавовняні або шовкові футболки під светрами і інший “колючо-дряпаючий” одягом.

Захищайте шкіру і губи

Це ділянки шкіри на тілі, які найбільш часто піддаються впливу холодного вуличного повітря, що робить їх грубими і потрісканими. Носіть рукавички і користуйтеся бальзамом для губ, який містить вазелін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХОЛОДИ І ВАША ШКІРА

ЯК ЗБЕРЕГТИ МАНІКЮР В ХОЛОДИ

ЕКСПЕРТИ ВІДКРИЛИ СЕКРЕТИ СЕЗОННОГО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ