Кілька років людина з феноменальними здібностями вводила в оману багатьох наших співгромадян. Сьогодні Андрій Слюсарчук відбуває покарання у в’язниці.

Він демонстрував феноменальні здібності , запам’ятовував порядок мільйонів цифр , після прочитання міг напам’ять цитувати абзаци … Кілька років тому вся країна із захопленням обговорювала свого обдарованого співвітчизника Андрія Слюсарчука. Він з легкістю міг процитувати текст з будь-якої сторінки «Кобзаря» , проводити обчислення з дуже великими числами. А його « коником » стало відтворення по пам’яті трьох десятків мільйонів цифр після коми числа « Пі» . Крім того , Андрію Слюсарчуку вдалося наосліп обіграти найсильнішу шахову програму « Rybka 4 » , що шокувало багатьох відомих шахістів. Спілкуючись з журналістами , наш герой не раз акцентував увагу на своїй освіті , називаючи себе нейрохірургом , доктором медичних наук , а також практикуючим лікарем , який проводив найскладніші нейрохірургічні операції .

Андрій Слюсарчук став настільки успішним , що його не обділили увагою і вищі ешелони влади. Так , в 2009 році його привітав президент України з встановленням рекорду із запам’ятовування надвеликого кількості інформації . У тому ж 2009 Віктор Андрійович провів ще одну зустріч з доктором Пі , в ході якої обговорив з ним ідею створення в Україні « Інституту мозку ».

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги
Штукатур – гіпнотизер

У численних сюжетах та інтерв’ю , тиражованих більшістю телеканалів , вказувалися просто «фантастичні» біографічні довідки про Слюсарчука . У 9 років він вже закінчив середню школу , а в 12 вступив до Московського державного медичного інституту імені Пирогова. У 18 років він закінчив вуз з червоним дипломом , після чого вступив до аспірантури , де захистив свою дисертацію , присвячену ураженням мозку при герпетичному енцефаліті .

Однак легенда про феноменальні можливості доктора Пі тривала недовго. У 2011 році газета «Експрес » публікує частину власного журналістського розслідування , в якому викриває Слюсарчука. На підтвердження газета наводить офіційну відповідь Інституту імені Пирогова , в якому вказується , що Андрій Слюсарчук ніколи не був студентом даної установи . Журналістам вдалося встановити , що насправді наш герой навчався у Козятині (Вінницька область) в ПТУ – 17 імені І. Н. Бойко , де отримав спеціальність штукатура – плиточника – лицювальника . Вчителі розповідають , що свого часу Андрій за гроші проводив сеанси гіпнозу.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

Російські документи про освіту і званнях доктора Пі виявилися підробкою , але на їх основі Міністерство освіти і науки видало Слюсарчуку справжні дипломи. Для цього навіть збиралася спеціальна вчена рада , на якій і приймалося рішення про підтвердження існуючих російських документів .

Медичні справи доктора Пі

Найстрашніше в справі доктора Пі , це аж ніяк не демонстрація його сумнівних здібностей . Не маючи належної медичної освіти , Андрій Слюсарчук вів медичну практику , проводячи складні нейрохірургічні операції .

Однією з перших жертв доктора Пі стала комендант гуртожитку «Львівської політехніки » Наталя , якій Андрій Слюсарчук проводив переливання крові прямо в кімнаті гуртожитку ! Після такої процедури жінка померла. Дочка Наталії запевняє , що її мама була цілком здоровою, і просто хотіла підвищити імунітет , а Андрій Слюсарчук наполіг на переливанні крові.

Думки лікарів про медичну діяльність Андрія Слюсарчука кардинально різняться. Одні фахівці, які працювали пліч-о-пліч з ним , запевняють у його грамотності та професіоналізмі. Смертельний результат після деяких нейрохірургічних операцій лікарі пояснюють вкрай важким випадком хворих , за які й брався Слюсарчук.

Читайте також:  Парфуми з феромонами: секрети привабливості та переваги

Водночас нейрохірург Тернопільської обласної дитячої лікарні Роман Сагайдак , даючи свідчення в суді , повідав про випадок з тяжко хворою дівчинкою з травмою голови. Консиліум лікарів вирішив , що будь-яке оперативне втручання в даному випадку протипоказано , але всупереч рішенням лікарів Слюсарчук провів трепанацію черепа. Інший випадок стався з тяжко хворим хлопчиком , якому лікарі провели операцію , після чого вирішили більш не проводити ніяких хірургічних маніпуляцій. Однак Андрій Слюсарчук провів операцію , після чого стан дитини значно погіршився і настала смерть.

Деякі лікарі , які працювали з Андрієм Слюсарчуком , розповідали , що доктор Пі не вмів зав’язувати післяопераційні вузли і навіть неправильно тримав скальпель , що просто немислимо для фахівця такого рівня.

Згідно з існуючими даними , лікарська діяльність доктора Слюсарчука призвела до загибелі шести осіб.

У лютому Сихівський районний суд міста Львова засудив Андрія Слюсарчука до 8 років позбавлення волі з виплатою компенсацій декільком потерпілим від дій доктора Пі .