Іноземні дієтологи склали список кращих на їх погляд продуктів, здатних прискорювати обмін речовин і, відповідно, допомагати втрачати вагу.

У статті, опублікованій на порталі Food.news, фахівці дали поради про те, як можна прискорити обмінні процеси. За їх словами, обов’язковою має бути фізична активність: в день потрібно рухатися або виконувати вправи не менше 40 хвилин.

Що стосується харчування, експерти помітили, що приймати їжу слід не менше трьох разів на день, але при цьому не зловживати цукром і сіллю.

З тих продуктів, які вони рекомендують спеціально для більш активного метаболізму, вчені ставлять на перше місце зелений чай. Цей напій здатний збільшувати витрату енергії до 5%, констатують вони.

Також в списку кращих продуктів для прискорення обміну речовин значаться зварені круто яйця – відмінне джерело білка. Крім цього вони радять включити в раціон інший білковий продукт – сочевицю. Її регулярне вживання, за словами експертів, допомагає в боротьбі з метаболічним синдромом.

Прискоренню обміну речовин сприяє і вживання кави, лляної олії, бразильських горіхів, перцю чилі і темно-зелених листових овочів, перерахували автори рекомендацій.

Ще вони настійно радять регулярно їсти броколі. Цей вид капусти містить речовину глюкорафанін, здатне впливати на процеси засвоєння організмом жиру і його використання для вироблення енергії.

Джерело: МедікФорум