Незважаючи на те, що інформаційні технології стрімко набирають популярність, класичні паперові книжки не втрачають своїх поціновувачів. Користь читання доведена численними дослідженнями, завдяки йому підвищується рівень інтелекту, розвивається гнучкість мислення і креативність. Великий вибір книжок українською мовою можна знайти в мережі магазинів «Книгарня «Є». Тут є медична література, твори національних класиків і сучасних письменників, дитяча література, переклади світових бестселерів, довідникова література, карти, атласи, путівники, періодичні видання. Усі книжки мають привабливий дизайн і дарують приємні тактильні та візуальні враження.

Чому варто замовити книгу саме в магазині «Книгарня «Є»

  • Великий вибір літератури на будь-який смак.
  • Абсолютну більшість асортименту становлять книги українською мовою вітчизняного видавництва.
  • На сайті книгарні всі товари розподілені за жанрами і категоріями. Це дозволяє швидко знайти потрібну книгу.
  • Покупці зможуть ознайомитися з відгуками і рецензіями до книжок.
  • В наявності є література англійською, німецькою, польською та іншими мовами. Для багатьох людей це можливість вдосконалити свій рівень володіння іноземною мовою.
  • Асортимент книжок постійно поповнюється. Покупці завжди будуть знати про те, які новинки з’являються в українському книжковому просторі.
  • Є можливість зробити передзамовлення на ексклюзивні книжки.
  • Цінова політика онлайн-крамниці побудована на засадах справедливості й обґрунтованості. Постійно проводяться акції и діють знижки, у покупців є можливість виграти призи.

Презентація нових книжок за участю їх авторів

В книгарні постійно відбуваються презентації, під час яких у гостей буде можливість особисто познайомитися з авторами і взяти у них автограф. Також вони зможуть поспілкуватися з однодумцями. Приємна атмосфера допоможе збагатитися емоційно та інтелектуально.

В мережі книжкових магазинів проводяться заходи для дітей, на яких вони зможуть дізнатися безліч нового і цікавого. Малеча бере участь у майстер-класах по малюванню. Деякі картини в майбутньому можуть стати ілюстраціями до книжок. Вхід на всі заходи безкоштовний.

За роки роботи книгарня завоювала статус найкращого книжкового магазину. Вона співпрацює з більшістю вітчизняних видавництв і нерідко пропонує ексклюзивні видання, яких більше ніде не можна знайти. Завітайте в інтернет-магазин «Книгарня «Є» book-ye.com.ua і замовляйте книжки на найбільш вигідних умовах.

*На правах реклами