Вчені з Уоріка, Англія, прийшли до висновку про те, що помірне вживання якісних солодощів покращує життя і пам’ять людей похилого віку.

Дослідження фахівців показало, що солодке може стати одним із секретів щасливої старості. Проведений ними експеримент продемонстрував: наявність солодощів в раціоні покращує настрій і позитивно впливає на когнітивну функцію.

Ними були зібрані дві групи учасників різного віку – молоді і пенсіонерів за 60 років. У випадковому порядку людям давали напої – воду з розчиненою у ній невеликою кількістю цукру або зі штучним підсолоджувачем.

Виявилося, що учасники, які вживали воду з цукром продемонстрували у фіналі експерименту більш високі показники щастя, уваги та пам’яті. При цьому вчені повідомили: хоча при виконанні тестових завдань значне поліпшення показали всі добровольці, які пили солодку воду, – найбільші результати дали літні люди.

«Невелика кількість якісного солодкого може бути доречним для дієти літніх людей, це покращує якість пам’яті і подовжує життя», – резюмували автори роботи.

Джерело: МедікФорум