ГоловнаНовини Здоров'яКонтролюйте гіпертонію за допомогою цих 5 продуктів

Контролюйте гіпертонію за допомогою цих 5 продуктів

Гіпертонія – це один з ключових факторів ризику серцево-судинних захворювань. Якщо ви страждаєте гіпертонічною хворобою, то важливий не тільки прийом ліків, але і підтримуюча дієта, зокрема вживання вуглеводів з низьким глікемічним індексом (ГІ).

Квасоля

Продукти з низьким глікемічним індексом, що додаються у ваш раціон

Видання Food.News підготувало список кращих продуктів для гіпертоніків.

1. Квасоля

У квасолі ГІ 24 – в ній багато клітковини і білка. Вона також містить калій і з володіє низьким вмістом жиру.

2. Нут

Нут має ГІ 28. Він також містять велику кількість білка і клітковини, і такі капітальні речовини як кальцій, калій і вітамін B9 (фолієва кислота). Нут може бути заміною картоплі або білого рису, які обидва мають високі показники ГІ. Нут також легко перетворюється в хумус-популярну близькосхідну страву.

Читайте також:  Які обстеження на рак треба проходити жінкам? Навіть якщо нічого не турбує

3. Сочевиця

З показником ГІ 32 сочевиця є відмінним доповненням до здорового харчування. Вона багата білком, волокнами і містить багато фосфору і калію.

4. Морква

Морква має показник ГІ 39. Вона містить бета-каротин, який корисний для ваших очей. У цьому овочі багато антиоксидантів, які запобігають пошкодження вільними радикалами клітин.

5. Вівса

Овес має показник ГІ 55. Він також містить бета-глюкан, тип клітковини, який має безліч переваг для здоров’я. Метааналіз 2014 показав, що бета-глюканове волокно в вівсяній каші може поліпшити показники холестерину в крові. Цей тип клітковини може також допомогти відчувати ситість довше.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News